reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

rlaxx TV - wystartowała nowa platforma AVOD [wideo]

dodano: 2020-09-08 14:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rlaxx TV/satkurier.pl

rlaxx TV W Niemczech i Wielkiej Brytanii na telewizorach wybranych producentów uruchomiona została nowa usługa wideo na życzenie rlaxx TV. Dotyczy to modeli smart TV takich marek, jak: Blaupunkt, Hisense, Hitachi, JVC, Medion, Metz, Sharp, Telefunken, Toshiba i Vestel. Serwis rlaxx TV działa w modelu AVOD, czyli oferuje treści bezpłatnie, jednak są one opatrzone reklamami. Oferta obejmuje zarówno kanały linearne, jak i materiały VOD.

rlaxx TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie rlaxx TV na innych modelach smart TV oraz na urządzeniach streamingowych, mobilnych, konsolach do gier i w przeglądarce internetowej planowane jest w ciągu najbliższych 9 miesięcy. Udostępnienie rlaxx TV na całym świecie ma nastąpić przed końcem 2021 roku. Operatorem rlaxx TV jest niemiecka firma z siedzibą w Kilonii.

Treści w rlaxx TV są podzielone na kanały linearne. Pozwala to użytkownikom na natychmiastowe oglądanie i oszczędzenie czasu na wyszukiwaniu, jak w przypadku tradycyjnych usług wideo na życzenie. Ponadto użytkownicy rlaxx TV mogą w dowolnym momencie pomijać treści, przewijając je do przodu lub do tyłu w kanale, albo wybierać pojedyncze filmy ze stale rosnącego katalogu. W ten sposób rlaxx TV łączy doświadczenie telewizji linearnej z elastycznością usługi VOD.
 

- Naszym celem jest oferowanie najlepszych wrażeń telewizyjnych przy użyciu nowoczesnych standardów. Dlatego rlaxx TV wyświetla wysokiej jakości treści w ramach wyselekcjonowanych kanałów linearnych. Kanały mogą być dostosowane do dowolnej liczby określonych grup docelowych i do pasji naszych widzów. Nazywamy ten koncept niszą premium. W późniejszym czasie nasi widzowie będą mogli tworzyć również kanały spersonalizowane. Technologicznie i pod względem oferowanych treści, rlaxx TV jest na bieżąco. Nasz doświadczony zespół specjalistów od ponad 10 lat rozwija aplikacje i portale dla telewizorów smart wszystkich głównych producentów telewizorów na całym świecie. Na tej podstawie możemy wprowadzić produkt premium, jakim jest rlaxx TV, który pozwoli nam szybko zdobyć znaczący udział w rynku - powiedział Ronny Lutzi, dyrektor generalny rlaxx TV.

rlaxx TV współpracuje z partnerami z całego świata, od których pozyskuje licencje. Partnerzy ci dostarczają zindywidualizowane treści w wielu gatunkach - od muzyki, sportu, treści dla dzieci, lifestylowych, przygodowych po międzynarodowe filmy fabularne. Wśród nich są podmioty z Afryki, Azji, Ameryki Północnej i Łacińskiej oraz Europy, takie jak: Televisa Novelas, Vevo Pop, Gusto TV, Revry, Azoomee Kids TV oraz Masters of Food by Endemol Shine.

Jak informuje Dirk Wittenborg, prezes rlaxx TV, usługa zostanie wkrótce wprowadzona w Turcji i Brazylii, a na całym świecie będzie dostępna przed końcem 2021 roku. - Nasza doskonała sieć zapewnia nam miejsce premium w bezpośrednim sąsiedztwie usług takich jak Netflix, Amazon Prime czy YouTube i wypełnia lukę na rynku, której oni nie pokrywają - dodał.

rlaxx TV jest już dostępny na telewizorach smart następujących producentów: Blaupunkt, Hisense, Hitachi, JVC, Medion, Metz, Sharp, Telefunken, Toshiba i Vestel. Do połowy 2021 roku rlaxx TV ma być dostępny na smart TV LG, Panasonic, Philips, Samsung i Sony; urządzeniach streamingowych Amazon Fire, Google Chromecast i Roku; urządzeniach mobilnych Android i iOS; konsolach do gier (Xbox, PlayStation) oraz na przeglądarkach internetowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...
reklama