dodano: 2020-06-18 10:05 | aktualizacja:
2020-06-22 12:49
autor: Anita Kaźmierska |
źródło: speedwayekstraliga.pl/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan transmisji:
19 czerwca (piątek)
18:00
MRGARDEN GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik (studio od 17:30), Eleven Sports 1
Komentarz: Piotr Olkowicz, Marcin Kuźbicki, studio: Marcelina Rutkowska, Paweł Przedpełski, reporter: Mikołaj Kruk
20:30
FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (studio od 20:15), Eleven Sports 1
Komentarz: Michał Korościel, Michał Mitrut, studio: Anita Mazur, Rafał Dobrucki, reporter: Maciej Markowski
21 czerwca (niedziela)
16:30
Motor Lublin - MOJE BERMUDY Stal Gorzów (studio od 16:00), nSport+
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski, studio: Michał Łopaciński, Piotr Świderski, reporter: Mateusz Kędzierski
19:15
RM SOLAR Falubaz Zielona Góra - ELTROX Włókniarz Częstochowa (studio od 18:45), nSport+
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz, studio: Marcin Majewski, Grzegorz Zengota, reporter: Łukasz Benz
Programy TV przed i po rundzie PGE Ekstraligi:
18 czerwca (czwartek)
12:00
Magazyn Bez Hamulców, WP Sportowe Fakty
Goście: Jakub Jamróg, Paweł Przedpełski, Rafał Dobrucki
20:00
Premagazyn PGE Ekstraligi, Eleven Sports 1
22:00
Speedway+, nSport+
21 czerwca (niedziela)
21:15
Magazyn PGE Ekstraligi na żywo ze stadionu, nSport+
Prowadzący: Marcin Majewski, goście: Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński, Leszek Demski
22 czerwca (poniedziałek)
20:00
Magazyn PGE Ekstraligi - podsumowanie, Eleven Sports 2
Aktualizacja:
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatorów, zaplanowane na piątek, 19 czerwca mecze PGE Ekstraligi zostają przełożone. Nowe terminy to 22 i 23 czerwca (poniedziałek i wtorek).
Aktualizacja: Przełożono również drugi niedzielny mecz.
Plan transmisji:
22 czerwca (poniedziałek)
18:00
RM SOLAR Falubaz Zielona Góra – ELTROX Włókniarz Częstochowa (studio od 17:45), nSport+
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz, studio: Marcin Majewski, Grzegorz Zengota, reporter: Łukasz Benz
20:00
FOGO Unia Leszno – BETARD Sparta Wrocław (studio od 19:45), Eleven Sports 2
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, studio: Anita Mazur, Rafał Dobrucki, reporter: Maciej Markowski
23 czerwca (wtorek)
20:00
MRGARDEN GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik (studio od 19:45), Eleven Sports 2
Komentarz: Piotr Olkowicz, Krystian Pieszczek, studio: Marcelina Rutkowska, Paweł Przedpełski, reporter: Maciej Markowski
22:30
Magazyn PGE Ekstraligi - podsumowanie, Eleven Sports 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.