reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pornhub: Zwiększony ruch od czasu wybuchu epidemii

dodano: 2020-03-20 07:26 | aktualizacja: 2020-03-20 13:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pornhub/satkurier.pl

pornhub Pornhub opublikował swoje najnowsze statystyki, które wskazują duży wzrost liczby odwiedzin tego internetowego serwisu z filmami dla dorosłych od czasu wybuchu epidemii koronawirusa. Jak podaje Pornhub, 17 marca (wtorek) ruch na całym świecie wzrósł o 11,6 proc. w porównaniu ze standardowym ruchem analogicznego dnia tygodnia miesiąc wcześniej.

Pornhub Coronavirus Insights


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Włochy były pierwszym europejskim krajem, który zamknął swoje granice i wprowadził ogólnokrajową kwarantannę. Poniższy wykres pokazuje, jak zmienił się ruch na Pornhubie we Włoszech w ciągu ostatnich kilku tygodni (wartość 0 proc. na wykresie oznacza, że ruch nie uległ zmianie w porównaniu z typowym ruchem w początkowych dnia lutego). Drastyczny wzrost o 57 proc. w dniu 12 marca nastąpił po tym, jak Pornhub zaoferował bezpłatną usługę Premium w całym kraju.
 

Ta sama oferta bezpłatnego Pornhuba Premium została udostępniona od 16 marca w Hiszpanii i Francji. Poniższe wykresy wyraźnie pokazują, jak bardzo zwiększyło się zainteresowanie filmami pornograficznymi w dobie pandemii koronawirusa. Ruch z Francji wzrósł o 38,2 proc. w dniu 17 marca, a z Hiszpanii o 61,3 proc. - miliony ludzi zapisały się na bezpłatną usługę Pornhub Premium.
 

Pornhub opublikował analogiczne wykresy dla wielu innych regionów, jednak brak wśród nich Polski.

Wiadomo już, że w miarę rozprzestrzeniania się koronawirusa globalny ruch na Porhubie zdecydowanie wzrósł, ale co ciekawe zmienił się też rozkład godzin, w których ludzie decydowali się odwiedzić Pornhub. Ruch wyraźnie wzrósł w godzinach nocnych oraz popołudniowych. Można tylko podejrzewać, że wynika to z pozostania w domu i pracy zdalnej, przez co ludzie później idą spać, a także pozwalają sobie na luźniejsze spędzenia dnia pracy. Największy wzrost o 31,5 proc. nastąpił wczesnym rankiem około godz. 3:00 w nocy, natomiast o godz. 13:00 był o 26,4 proc. większy niż zwykle.
 

Wyszukiwania zawierające frazę „coronavirus” i „corona virus” po raz pierwszy pojawiły się 25 stycznia i ich liczba rosła. W ciągu ostatnich 30 dni Pornhub odnotował ponad 9,1 mln wyszukiwań zawierających słowa „corona” lub „covid”. Liczba wyszukiwań osiągnęła najwyższy poziom 5 marca - 1,5 mln.
 
Podpis


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...