reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ViacomCBS uruchomi serwis SVOD

dodano: 2020-02-10 11:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv

ViacomCBS ViacomCBS przygotowuje się do uruchomienia usługi OTT, która będzie w sobie łączyć linearne kanały z treściami wideo takich marek, jak MTV, Nickelodeon, Comedy Central i BET, a także filmami z wytwórni Paramount, wynika ze źródeł agencji Reuters.

ViacomCBS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oczekuje się, że nowa platforma, jeszcze nienazwana, będzie bazowała na dotychczasowym serwisie CBS All Access. Będzie tam można znaleźć m.in. hity z biblioteki Paramount, takie jak „Top Gun”, „Mission: Impossible”, „Ojciec chrzestny” i „Star Trek”.

Choć ogromna biblioteka Paramount będzie stanowiła dużą częścią serwisu, to nowa usługa nie będzie pierwszym domem dla kinowych premier, podało źródło. Stosowne prawa na terytorium USA są bowiem w posiadaniu Epix, sieci płatnej telewizji należącej do Metro-Goldwyn-Mayer.

ViacomCBS stałby się kolejną firmą medialną, która podejmuje walkę z gigantem SVOD - Netflixem, po Apple Inc. i The Walt Disney Company. Swoją platformę streamingową zapowiedział niedawno również NBCUniversal. Będzie się nazwyała Peacock.

ViacomCBS był jedną z pierwszych dużych firm medialnych, która uruchomiła usługę streamingową, choć o mniejszym zasięgu. CBS All Access, która kosztuje od 6 do 10 dol. miesięcznie, wystartowała w 2014 roku.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa platforma SVOD od ViacomCBS wystartuje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama