reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney+ wystartuje w Polsce dnia 31 marca 2020? [wideo]

dodano: 2019-11-08 11:23 | aktualizacja: 2019-11-08 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: advanced-television/satkurier.pl

Disney+ The Walt Disney Company potwierdziła, że 31 marca 2020 roku uruchomi swoją nową usługę SVOD Disney+ w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji oraz „w wielu innych regionach” (niewykluczone, że także w Polsce - przyp. red.). Dodajmy, iż usługa zadebiutuje już 12 listopada w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii, a 19 listopada trafi do Australii i Nowej Zelandii.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informacja o uruchomieniu Disney+ na kolejnych rynkach w dniu 31 marca 2020 roku została podana przez dyrektora generalnego The Walt Disney Company, Boba Igera, podczas ogłoszenia wyników za trzeci kwartał. Następnie wiadomość znalazła potwierdzenie na Twitterze Disney UK oraz na YouTube.


Disney informuje, że nie wszystkie programy i filmy będą od razu dostępne we wszystkich regionach. Wynika to z obowiązujących umów dotyczących praw do treści na innych platformach - np. dla kanału filmowego Disney na Sky - które ostatecznie wygasną.

Nie ujawniono żadnych szczegółów cenowych dla nowych regionów. Subskrypcja Disney+ w Stanach Zjednoczonych ma kosztować 6,99 dol. miesięcznie.

Niewykluczone, że 31 marca 2020 roku Disney+ trafi również na polski rynek. Francuska Grupa CANAL+ prowadzi z Disneyem negocjacje, by zaoferować Disney+ w ramach swojej oferty. Jeśli rozmowy zakończyłyby się sukcesem, podobna oferta łączona mogłaby zostać wprowadzona także do polskiej Platformy CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama