reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci zmienił oprawę graficzną bloku wieczornego [wideo]

dodano: 2019-10-16 20:24 | aktualizacja: 2019-10-16 20:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci

Da Vinci Od 15 października br. kanał edukacyjny Da Vinci zmienił oprawę graficzną wieczornego bloku programowego – Da Vinci Learning, w którym nadaje programy dokumentalne i filmy popularno-naukowe dla całej rodziny. Nowa oprawa koresponduje z oprawą bloku porannego i popołudniowego, która została zmieniona w zeszłym roku.

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Da Vinci wprowadza też nowe programy w jesiennej ramówce, m.in.: dwuczęściowy dokument o badaniu góry lodowej – „Operacja Góra lodowa”; niezwykły, trzyczęściowy program o życiu płodowym człowieka „Odliczanie do narodzin” oraz prezentujący zaskakujące pomysły na temat nowoczesnego żywienia „Pożywienie jutra”.

Kanał Da Vinci jest dostępny na ponad 90 obszarach Europy Środkowej i Wschodniej, w Rosji, Afryce i Azji w 18 wersjach językowych. Założony w 2007 r, dziś nadający dla blisko 40 mln widzów inspirujące programy edukacyjne z całego świata dla dzieci i dorosłych.

Nadawcą Da Vinci jest firma medialna Da Vinci Media GmbH z siedzibą w Berlinie. Da Vinci oferuje pasmo programowe Da Vinci Kids - nadające programy edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci, i pasmo dla dorosłych Da Vinci Learning - nadające dokumenty popularnonaukowe, oraz aplikację Da Vinci Kids na systemy iOS i Android z edukacyjną rozrywką dla dzieci.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...
reklama