reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Zmiana numerów kont płatności

dodano: 2019-07-22 10:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Cyfrowy Polsat Cyfrowy Polsat informuje abonentów, że z dniem 15 lipca 2019 r. zmianie uległy numery kont bankowych przeznaczonych do wpłat za usługi. Operator prosi o dokonywanie wpłat na nowy numer konta, który można sprawdzić w zakładce Płatności w ICOK. Wpłaty realizowane za pośrednictwem ICOK zostaną zaksięgowane na zaktualizowany numer konta.

Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku ze zmianą numerów rachunków bankowych, Cyfrowy Polsat stopniowo realizuje kampanię informacyjną, wysyłając komunikaty drogą elektroniczną, jak również w postaci SMS-ów. Dodatkowo do klientów, którzy przynajmniej raz od 1.06.2017 r. zamówili druki płatności w wersji papierowej, skierowane zostały pisma przewodnie wraz z blankietami do wpłat.

Jednocześnie Cyfrowy Polsat uspokaja wszystkich, którzy dokonali już płatności na stary numer konta. Te środki zostaną zaksięgowane i rozliczone w prawidłowy sposób, więc nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama