Polscy siatkarze zagrają o brąz w Final Six

dodano: 2019-07-14 09:52 | aktualizacja: 2019-07-14 10:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl/tvpsport.pl

siatkówka, Polsat Sport Final Six Liga Narodów siatkarzy reprezentacja Polski Niestety polscy siatkarze nie zagrają o wygraną Final Six Ligi Narodów w Chicago. W półfinale przegrali z reprezentacją Rosji 1:3 (19:25, 26:24, 22:25, 21:25). Transmisja spotkania o 3. miejsce w niedzielę 14 lipca o godz. 21:45 w Polsacie Sport i TVP1. Transmisja finału Ligi Narodów FIVB: USA - Brazylia w Polsacie Sport.

Polscy siatkarze wyraźnie byli już zmęczeni turniejem - niektórzy zawodnicy byli cieniami siebie, ale walczyli do końca. Po porażce z Rosjanami biało-czerwonym pozostała walka o trzecie miejsce w Lidze Narodów. W „finale pocieszenia" Polska zmierzą się z Brazylią, która w drugim półfinale przegrała z USA 2:3.Transmisja od godz. 21:15 w TVP 1, tvpsport.pl i aplikacji oraz od 21:52 w TVP Sport. W Polsacie Sport studio od godz. 21:00.

W drugim półfinale turnieju Final Six Ligi Narodów w Chicago siatkarze USA wygrali z Brazylią 3:2 (25:21, 17:25, 21:25, 25:20, 15:9). W wielkim finale Amerykanie zmierzą się z Rosją - transmisja 15 lipca o godz. 0:45.

14 lipca (niedziela)
21:45 Polska - Brazylia, Polsat Sport (studio od godz. 21:00), TVP1 (studio od godz. 21:15)