reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Dorcel VR [wideo]

dodano: 2017-06-23 11:49
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: TS/Dorcelvision

Dorcel VR 360 Już gdy pojawiały się na rynku pierwsze produkty pozwalające na korzystanie z VR - wirtualnej rzeczywistości, to mówiło się, że poza branżą gier to właśnie produkcje erotyczne dla dorosłych mogą być interesującym zastosowaniem. Może mówiono to troszkę żartobliwie, ale żarty właśnie się kończą, bo pomysł podchwycił znany producent filmów erotycznych Marc Dorcel i startuje projekt Dorcel VR.

Dorcel VR 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marc Dorcel już od jakiegoś czasu przygotowywał się do poważniejszego skorzystania z możliwości wirtualnej rzeczywistości, nakręcono kilka scen, a teraz rusza większy projekt. Za jego wykonanie odpowiada Anna Polina i nosi on tytuł „Dans la peau d’une actrice X !”, co można przełożyć jako „W skórze aktorki filmów dla dorosłych”.

Jak można podejrzewać po tytule w przypadku tej produkcji 360° 3D można zająć miejsce ślicznej Lucy Heart przez 10 minut biorąc wirtualny udział w bardzo gorących scenach. Można zobaczyć jak wygląda kręcenie filmu erotycznego z perspektywy aktorki i znaleźć się w środku trwającej produkcji między innymi aktorkami i aktorami.

Poniżej materiał wideo prezentuje reakcje kilku użytkowników, którzy 14 czerwca br. odważyli się przetestować wideo i okularach VR.Wideo w wersji soft można zakupić za 9,99 euro, jest dostępne pod tym adresem i jest kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi okularami wirtualnej rzeczywistości (Oculus, Samsung VR, HTC, Homido VR, Google VR cardboard). Wystarczy skorzystać z nich wraz z dowolnym odtwarzaczem wideo zgodnym z 3D 360° (istnieją bezpłatne).

W przypadku problemów Dorcel przygotował instrukcję dla kilku modeli okularów VR, można ją znaleźć pod adresem: https://www.dorcel.com/VR/tutorial.php


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VR 360°


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...
reklama