reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

DMTrade na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-28 11:32 | aktualizacja: 2016-09-29 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

DMTrade SAT KRAK 2016 Znany polski dystrybutor sprzętu elektronicznego, w tym rozwiązań dla branży telewizji cyfrowej, firma DMTrade z Kościana, będzie uczestniczyć w wystawie SAT KRAK 2016. Zapraszamy do Krakowa do Hotelu Galaxy, gdzie w dniach 6-7 października odbędzie się 12. edycja największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej i towarzysząca temu wydarzeniu konferencja. Tematem głównym konferencji SAT KRAK 2016 będzie MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Wstęp bezpłatny.

DMTrade SAT KRAK 2014


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie DMTrade można znaleźć: alarmy i monitoring, elektronikę użytkową, produkty instalacji sieciowej, specjalistyczne instalacje RTV - telewizja satelitarna i naziemna.

Firma DMTrade zgłosiła dwa produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. LNB Best HG 404 Quad Ultra Black do kategorii Najlepszy konwerter LNB Universal

Wysokiej jakości konwerter satelitarny marki B.E.S.T HG 404 Quad Black. LNB o niskim współczynniku szumów wynoszący 0,1 dB zapewniający najwyższej jakości odbiór sygnału satelitarnego nawet w miejscach poniżej krawędzi obszaru zasięgu danego satelity. Bardzo dobry odbiór sygnału na antenach o małej średnicy. Bardzo wysoka stabilizacja częstotliwości (konwerter nie 'pływa'), co jest ważne dla odbioru transmisji MPEG-4 DVB-S/S2 w wysokich rozdzielczościach HD, Full HD, 3D, 4K.
 
LNB Best HG 404 Quad Ultra Black

2. Seria rozgałęźników HDMI Spacetronik: SPH-RS102V4A, SPH-RS104V4A, SPH-RS108V4A, SPH-RS116V4A do kategorii Najlepsze akcesoria

Ultra Splitter HDMI umożliwia rozprowadzenie sygnału HDMI z jednego źródła na kilka odbiorników (telewizory, monitory, itp.). Urządzenie przesyła obraz w bardzo wysokiej jakości Ultra HD 4K i pełne 3D. Produkt ten posiada zdolność buforowania sygnału, jak i jego wzmacniania. Doskonale nadaje się do sal konferencyjnych, aby rozdzielić sygnał z jednego źródła na dwa ekrany czy monitory. Urządzanie doskonale nadaje się do podłączenia urządzenia HD (tunera satelitarnego, odtwarzacza DVD, komputera, konsoli), do odbiorników telewizyjnych wyposażonych w złącza HDMI.
 
Rozgałęźnik HDMI Spacetronik SPH-RS102V4A

Strona internetowa: www.dmtrade.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...