reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Odbiór naziemnych, cyfrowych TVP w Sandomierzu

dodano: 2004-04-14 15:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: dipol.com.pl

Jak podał Informator TV-SAT na stronie firmy Dipol na podstawie informacji od instalatorów cyfrowe, naziemne kanały TVP1/2/3 z Suchej Góry pod Krosnem na kanale 42 można odbierać nawet w takich miejscowościach, jak Sandomierz, Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Mielec i okolice. Oczywiście oprócz odbiornika DVB-T wymagana jest dobrej jakości antena ze wzmacniaczem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informator TV-SAT informuje:

“W Sandomierzu można odbierać programy telewizyjne nadawane cyfrowo z Suchej Góry na 42 kanale. Nadawane są TVP1, TVP2, Telewizja Regionalna. Przy antenie telewizyjnej UHF 19-elementowa Dipol 19/21-60 z symetryzatorem, podłączonej do wzmacniacza CA-215 uzyskaliśmy poprawny odbiór. Info dotyczy też miejscowości Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Mielec i okolice.”

Z informacji tych wynika, że naziemny nadajnik cyfrowy DVB-T (dla TVP i Radia Rzeszów) spod Krosna pokrywa zasięgiem prawie całe Podkarpacie, ale warunkiem jest dobrze ustawiona antena i dobry odbiornik DVB-T.

W sprzedaży na polskim rynku jest już co najmniej 3-4 odbiorniki DVB-T w cenie od 499zł do 599zł z tendecja do obniżania tych cen.

Odbiorniki DVB-T


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...