reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka TV z napisami [wideo]

dodano: 2014-07-10 19:54 | aktualizacja: 2014-07-11 06:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka

Stopklatka TV Od teraz większość zagranicznych filmów na antenie kanału Stopklatka TV (Stopklatka TV HD) można oglądać w wersji z polskimi napisami. Napisy do filmów z repertuaru Stopklatki dostępne są zarówno w wersji SD, jak i HD kanału. Żeby je włączyć, wystarczy skorzystać z odpowiedniego przycisku na pilocie. O takiej możliwości informują widzów specjalne belki, pojawiające się na antenie stacji u dołu ekranu, oraz oznaczenie „Napisy", umieszczone przy filmach na stronie internetowej stacji (zobacz stronę).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z nowej funkcjonalności korzystają już użytkownicy naziemnej telewizji cyfrowej (NTC, MUX 1), abonenci Cyfrowego Polsatu i nc+ oraz sieci kablowych Vectra, Multimedia Polska, Inea i Toya. UPC Polska uruchomi ją w przyszłym tygodniu, a kolejni operatorzy - do końca lipca br.

Aby wiadomość o nowej funkcjonalności dotarła do widzów, Stopklatka przygotowała też specjalny spot. W zabawnych scenach z filmu „Między słowami" zalety korzystania z napisów poznaje Bill Murray. Materiał można oglądać na antenie stacji oraz w Internecie.

Spot promujący napisy w Stopklatce TV:


- Naturalnie filmy z naszej ramówki widzowie mogą nadal oglądać także z polskim lektorem i w wersji oryginalnej. Tę drugą możliwość, w której ścieżce dźwiękowej nie towarzyszy lektor ani napisy, Stopklatka oferuje odbiorcom już od pierwszego dnia nadawania - powiedział Wawrzyniec Brach, dyrektor programowy stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE WLAN HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD z WLAN,...

279 zł Więcej...
reklama