reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Freeview z 2 milionami

dodano: 2003-09-24 16:33 | aktualizacja: 2003-09-24 16:56
autor: Anna Sulisz | źródło:

freeview_logo_sk.gif Brytyjska, naziemna platforma cyfrowa Freeview przekroczyła już 2 miliony gospodarstw domowych, które odbierają jej bezpłatne kanały cyfrowe. Stało się jeszcze przed pierwszymi urodzinami Freeview, które będą pod koniec przyszłego tygodnia. Freview ma największy w Europie wzrost liczby widzów, bo wg danych sprzedaje się 100 tys. odbiorników miesięcznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sukces Freeview polegał na przejęciu przez byłych abonentów terminali po ITV Digital/ON Digital oraz braku abonamentu. Obecnie cena odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej Freeview w Wielkiej Brytanii, to tylko 80 funtów jednorazowo, czyli około 520zł, co dla przeciętnego Anglika nie stanowi specjalnego wydatku, przy zarobkach powyżej 1000 funtów miesięcznie.

2 miliony widzów Freeview (nie mówi się o nich abonenci, bo nie ma opłat!), to i tak nic w porównaniu do przewidywań, że pod koniec przyszłego roku Freeview będzie mieć już 4 miliony widzów i może zagrozić pozycji satelitarnej potęgi - platformie Sky Digital.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...