reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky+ z dyskiem taniej

dodano: 2003-09-12 14:04 | aktualizacja: 2003-09-12 14:09
autor: Anna Sulisz | źródło:

sky_logo_new.jpg BSkyB rozpoczął promocję dekodera Sky+ Personal Video Recorder z wbudowanym twardym dyskiem poprzez zlikwidowanie dodatkowej opłaty miesięcznej za używanie tego dekodera w wysokości 10 GBP dla abonentów pakietu Premium. Nowa strategia cenowa, to efekt najnowszej promocji, która rozpocznie się 1 października, a związana jest z piątą rocznicą rozpoczęcia nadawania przez platformę Sky Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pomimo, że BSkyB wciąż szuka możliwości zwiększenia zysku od indywidualnego abonenta, to opłata za używanie dekodera z
dyskiem stała się barierą zaporową dla abonentów, którzy pragnęli posiadać taki terminal PVR. W ciągu dwóch lat, tylko 105 tysięcy abonentów Sky Digital zdecydowało się na dekoder Sky+ PVR, mimo regularnych obniżek jego ceny.

Obecnie coraz więcej firm ma w swojej ofercie tunery z dyskiem i BSkyB może wprowadzać nowe modele terminali, oprócz firmy Pace również terminale Amstrada.

W tym samym czasie abonenci Sky+ (ci którzy posiadają już dekoder z dyskiem) będą mogli mieć drugi dekoder w promocyjnej cenie 10GBP. Nowa stategia cenowa będzie wspierana przez kampanię reklamową której celem jest promocja produktu i zwiększenie oglądalności. Poprzednie kampanie reklamowe były kierowane tylko do istniejących abonentów Sky. Teraz jest inaczej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...