reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Freeview plus w Sky Digital?

dodano: 2003-08-31 14:00 | aktualizacja: 2003-08-31 19:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadbandnews

skydigital_logo1.jpg Tony Ball - szef BSkyB, rozważa możliwość stworzenia pakietu Freeview plus, który pomógłby Sky Digital -największej platformie w Europie na wzrost liczby abonentów z początkowo planowanych 8 milionów do ...12 milionów w ciągu najbliższych kilku lat. Propozycja jest oparta na sukcesie naziemnej, bezpłatnej platformy Freeview.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BSkyB ostatnio zmienił swoje przewidywania w ocenie pozyskania tylko ośmiu milionów abonentów do końca 2005 roku, gdy okazało się, że Sky już za kilka tygodni będzie miał 7 milionów abonentów.

Propozycja Freeview plus wzoruje się na sukcesie bezpłatnej paczki naziemnej Freeview oraz dodaniu kilku nowych kanałów. Co prawda, Sky oferuje pakiet Value z pięcioma kanałami - kosztuje 12.50 funta miesięcznie, ale rzadko kto to w Wielkiej Brytanii kupuje. Dwa kanały na pierwszych miejscach są dostępne jako niekodowane.

Jakaś nowa oferta Sky Digital musiałaby być znacznie tańsza oraz musiałaby przyciagnąć tych, którzy znaleźli bez ITV, Channel 4 i Five po wyłączeniu kart Solus i przejściu BBC do FTA.

Czyżby nawet największa platforma cyfrowa w Europie zauważyła potrzebę nadawania kanałow niekodowanych oraz ogromny wpływ bezpłatnej Freeview?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...