Katarzyna Piter - Dominika Cibulkova w Eurosporcie

dodano: 2013-10-09 18:35 | aktualizacja: 2013-10-09 19:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurosport

Eurosport logo od połowy 2011 We wtorek, 8 października 2013 roku Katarzyna Piter pokonała w pierwszej rundzie turnieju WTA w Linzu Irinę-Camelię Begu 6:2, 4:6, 6:3 i w czwartek, 10 października br., zmierzy się rozstawioną z numerem siódmym Słowaczką Dominiką Cibulkovą. 22-letnia Polka punkty zbiera głównie w turniejach ITF. Zawody w Linzu to dla niej dopiero druga impreza WTA w tym roku. Eurosport (Eurosport HD) i Eurosport 2 (Eurosport 2 HD) pokazują na żywo wszystkie mecze singla z kortu centralnego.

W pierwszym secie przeciwko Begu Polka trzykrotnie przełamała rywalkę. W drugim lepsza była Rumunka, ale już trzecia partia z powrotem należała do naszej tenisistki. To najważniejsze zwycięstwo Piter w sezonie. Dominika Cibulkova w pierwszej rundzie również w trzech setach pokonała Niemkę Annikę Beck 3:6, 6:2, 6:1. Zwyciężczyni pojedynku polsko-słowackiego zagra w ćwierćfinale z lepszą z pary Ana Ivanović - Francesca Schiavone.

- czwartek, 10 października 2013 roku: od 14:00 do 17:00 - Eurosport 2, Eurosport 2 HD; od 17:00 do 22:00 - Eurosport, Eurosport HD.