reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

KabelKiosk: Multiscreen, VOD i inne nowe usługi

dodano: 2013-06-05 14:44 | aktualizacja: 2013-06-06 12:17
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

Kabelkiosk Eutelsat Germany rozszerza zakres swojej usługi KabelKiosk, wprowadzając nowy produkt dla lokalnych i regionalnych sieci kablowych i IP w Niemczech. Nowa usługa ma pomóc operatorom sieci IP w optymalizacji infrastruktury światłowodowej przez włączenie usług wideo do ich portfolio usług telefonicznych i internetowych. Obejmuje to usługi telewizyjne linearne i nielinearne, a także rozwiązania dla bezpiecznej dystrybucji treści do urządzeń takich jak smartfony i tablety z systemem iOS i Android.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe funkcje będą również dostępne dla partnerów KabelKiosk, co pozwali na dostarczanie klientom zaawansowanych produktów multiscreen.

Operatorzy sieci IP w Niemczech, którymi są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa i filie przedsiębiorstw użyteczności publicznej, obsługują od 20 tys. do 50 tys. gospodarstw domowych i mają zwiększyć zasięg techniczny do 4 mln gospodarstw domowych w 2015 roku. Rozszerzenie przez KabelKiosk hurtowych rozwiązań wideo pozwoli im na przekształcenie swoich relacji z klientem przez wprowadzenie zaawansowanych usług telewizyjnych pod własną marką.

Eutelsat Germany instaluje nowe rozwiązanie stacji czołowej, które będzie w stanie skutecznie dokonać konwersji 50 kanałów HD i 100 kanałów SD do IP i zarządzać aplikacjami, które obejmują usługi na życzenie, aplikacje HbbTV i strumieniowania na żywo do dekoderów OTT, smartfonów i tabletów. Nowy produkt multiscreen Kabelkiosk zostanie uruchomiony do końca 2013 roku.

Partnerami zaangażowanymi w te zmiany są: Tvinci dla oferty OTT, Harmonic dla stacji czołowej wideo oraz Playready i Marlin dla DRM. Rovi i PPS udzielili pomocy przy wsparciu VOD i EPG, a Farncombe pomógł zintegrować wszystkie rozwiązania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...