reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ADB dla belgijskiej kablówki VOO

dodano: 2012-02-22 10:43 | aktualizacja: 2012-02-22 10:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB ADB dostarczy swoje rozwiązania dla belgijskiego operatora telewizji kablowej VOO. ADB-2840C to rozwiązanie umożliwiające odbiór interaktywnej telewizji wysokiej rozdzielczości wyposażone w oprogramowanie i wielokrotnie nagradzany interfejs graficzny Carbo™. Carbo jest już oferowane abonentom kilku operatorów w świecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybraliśmy ADB do współpracy przy tworzeniu naszych usług telewizyjnych z uwagi na potwierdzoną opinię dostawcy produktów najwyższej jakości, przy zachowaniu pełnej prostoty dostarczanych usług i braku konieczności wymiany sprzętu – mówi Nico Weymaere Dyrektor Techniczny VOO. – Mając zaawansowane oprogramowanie Carbo możemy być także pewni pełnej satysfakcji naszych klientów – dodaje.

Carbo™ to kompletny i przenośny wysokiej jakości (HD) interfejs graficzny oparty na otwartych standardach, zoptymalizowany tak, by umożliwić integrację z innymi zewnętrznymi dostawcami aplikacji. Zawiera on szereg funkcjonalności zapewniających użytkownikom bogactwo telewizyjnych doznań. Jego szybkość, intuicyjność i łatwość obsługi sprawią abonentom VOO niebywała przyjemność korzystania ze wszystkich oferowanych usług. Dekoder VOO (zwany VOObox) zintegrowany jest z zaawansowanym pakietem oprogramowania Carbo, co pozwoli operatorowi w przyszłości, rozszerzyć funkcjonalność rozwiązania o kolejne usługi, takie jak:
  • Nagrywanie przez port USB oraz Time-shift
  • Video na żądanie (VOD)
  • Aplikacje Web-owe
  • Home Network Media Player

Umowa z VOO to dla nas kolejny ważny etap – mówi Krzysztof Biliński – Vice-prezes i Dyrektor Zarządzający ADB. – Od teraz nasz klient będzie musiał się skupić, już tylko na dostarczaniu najwyższej jakości usługi telewizyjnej, bo zaawansowane oprogramowanie Carbo, umożliwi mu sprawne, zdalne i automatyczne dodawanie kolejnych funkcjonalności i usług.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...