reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Białoruś: euronews wyłączony z oferty MTIS

dodano: 2012-01-06 12:35 | aktualizacja: 2012-01-06 12:42
autor: Rafał Olchowik | źródło: tele-sat.info

EuroNews Logo 2008 MTIS, wiodący operator kablowy w stolicy Białorusi, 1 stycznia 2012 w południe zawiesił retransmisję paneuropejskiego kanału informacyjnego euronews. Poinformował o tym białoruski oddział radia Swaboda. W zastępstwie abonentom mińskiej kablówki został zaoferowany rosyjski kanał filmowy NTV+ Kino plus. euronews nadal można oglądać w ofertach innych operatorów na Białorusi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z nowym rokiem znacząco wzrosły opłaty za retransmisję kanału i z tego powodu strony nie mogą się porozumieć. MTIS prowadzi rozmowy o przywrócenie tej emisji.

euronews to jedyny niezależny kanał informacyjny nadający na terytorium Białorusi. Jest rozpowszechniany w języku rosyjskim.Mińskie Telewizyjne Sieci Informacyjne (w skrócie MTIS) zostały założone w 1990 roku. Firma posiada monopol na rynku telewizji kablowej w Mińsku, oferując pakiet podstawowy składający się z 6 kanałów i pakiet rozszerzony, który zawiera do 45 kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...