reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Comedy Central Prezentuje” polski stand-up

dodano: 2010-09-23 17:02 | aktualizacja: 2010-09-23 17:25
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: MTV

Comedy Central Prezentuje.jpg „Comedy Central Prezentuje” to nowy polski program w amerykańskim stylu stand-up. W każdym z 6 premierowych odcinków programu, dwóch komików postara się rozbawić do łez publiczność oraz widzów przed telewizorami. Komicy, jak na prawdziwy stand-up przystało, nie będą stronić od kontrowersyjnych treści, ponieważ w prawdziwym stand-upie nie ma świętości, której nie wolno tknąć.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród tematów, które zainspirują uczestników programu „Comedy Central Prezentuje” znajdą się m.in. mniejszości seksualne, polityka, seks oraz substancje odurzające. Niepoprawność polityczna i obyczajowa oraz obsceniczny, a nawet wulgarny język są nierozłącznymi elementami formatu stand-upowego. Jednak nie są to elementy obowiązkowe. W programie „Comedy Central Prezentuje” znajdą się i tacy wykonawcy, którzy zachwycą absurdalnym poczuciem humoru, opartym na banalnych tematach wplecionych w wydarzenia życia codziennego.

Program „Comedy Central Prezentuje” będzie emitowany od 26 września br. w każdą niedzielę o godz. 22:00 w Comedy Central.

W pierwszym odcinku, swoje umiejętności stand-upowe, zaprezentują: Krzysztof Unrug oraz Cezary Jurkiewicz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...