dodano: 2009-07-25 13:16 | aktualizacja:
2009-07-25 15:48
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniedziałek - 27 lipca 2009
Primera División (Chile): Unión Española vs. Cobresal (0:30)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
World Football Challenge 2009 (Kluby): Chelsea vs. Club América (1:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Chelsea TV (28.5E - Videoguard)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Reprezentacje): Hiszpania vs. Francja (16:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Gambrinus Liga (Czechy): Bohemians 1905 vs. Brno (17:30)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Kluby): AEK Athens vs. Chernomorets Burgas (17:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Ukraina (18:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:30): Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Retransmisja (23:30): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (23:30): British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Veikkausliiga (Finlandia): JJK Jyvaskyla vs. TPS Turku (18:00)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Allsvenskan (Szwecja): BK Häcken vs. Orebro (19:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. GAIS (19:00)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Halmstad vs. Malmö (19:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Orgryte vs. Hammarby (19:00)
-
Säsongskortet 4 (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. AGF Århus (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Fredrikstad (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Real Mallorca vs. Wolfsburg (20:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Towarzyski (Kluby): Málaga vs. Atlante (20:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Lyon vs. FC Porto (22:30)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
HD Smart (42E - Videoguard)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.