reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN Turbo/Style wracają do Aster

dodano: 2007-01-02 13:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: media2.pl

W styczniu do oferty sieci Aster powrócą kanały TVN Turbo i TVN Style - jest to efekt podpisania pomiędzy Grupą TVN a telewizją kablową UPC Polska oraz grupą Aster nowych warunków długoterminowej współpracy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podpisane porozumienia określają warunki współpracy i nowe opłaty licencyjne dotyczące dystrybucji kanałów tematycznych Grupy TVN: TVN24, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style i TVN Gra, który po raz pierwszy pojawi się w ofercie UPC i sieci Aster.

Z podpisanej umowy najbardziej mogą cieszyć się abonenci sieci Aster - od stycznia 2007 roku do oferty programowej Aster powrócą, po 4 miesięcznej przerwie, kanały TVN Turbo i TVN Style.

Dotychczas, Grupa TVN uzgodniła nowe warunki długoterminowej współpracy, dotyczącej kanałów tematycznych z satelitarnymi platformami Cyfra+ i Cyfrowy Polsat oraz z operatorami telewizji kablowej Multimedia Polska i Vectra, co razem z sieciami UPC i Aster stanowi ponad 75 proc. rynku telewizji kablowych i platform cyfrowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...