reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Układ niemieckich kablówek

dodano: 2006-08-22 11:36 | aktualizacja: 2006-08-22 11:59
autor: Magda Kowalczyk | źródło: adtv

Niemiecka sieć kablowa MSOs Unity Media i ewt podpisały długoterminową umowę na wspołpracę dotyczącą nadawania i oferowania cyfrowych mediów i usług telekomunikacyjnych w Hesse i North Rhine-Westphalia (NRW).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ewt w przyszłości będzie nadawać cyfrową ofertę programową tividi i areny, a także oferować dostęp do internetu i usługi telefoniczne obsługiwane przez operatorów kablowych ish (w North Rhine-Westphalia) i iesy (Hesse), część Unity Media Group.

Odpowiednio, nowe kanały piłkarskie arena, na których są emitowane rozgrywki ligi niemieckiej, znajdują się w ofercie programowej ewt.

W zależności od lokalnej dostępności usług telefonicznych i internetowych od ish i iesy, ewt uaktualni swoją ofertę. Klienci ewt w Hesse i NRW będą mogli tym samym zamawiać arenę, tividi, usługi telefoniczne i internetowe od ewt, ish i iesy, przy czym ewt pozostanie partnerem kontraktowym na podstawowy dostęp do oferty kablowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...