reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

NTL zwalnia i krytykuje

dodano: 2006-05-10 14:53
autor: Magda Kowalczyk | źródło: DS

9 maja brytyjska sieć kablowa NTL ogłosiła wyniki finansowe, jakie osiągnie, po połączeniu z grupą Telewest. NTL ostro skrytykowała zasady licytacji o prawa do emisji angielskiej Premier League. NTL nie zdobył ani jednego pakietu. NTL chce zwolnić 6 tys. pracowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTL, największa brytyjska sieć kablowa, przedstawiła w zarysie koszty oszczędności, które wyniosą ok. 250 mln funtów do końca przyszłego roku. Taka wysokość oszczędności będzie wynikiem połączenia z Telewest i likwidacji aż 6 tys. miejsc pracy.

Sieci kablowej NTL nie udało się zdobyć żadnego z sześciu pakietów na emisję na żywo Premier League podczas zeszło tygodniowej licytacji.

Po prostu NTL traci pieniądze na pakiet kanałów sportowych, który musi kupować od BSkyB. Sieć kablowa i satelitarny nadawca mają renegocjować ceny hurtowe tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu w przyszłym roku. NTL będzie również prowadzić rozmowy z Setantą, która zdobyła dwa pakiety Premier League.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...