reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Poszerzenie zasięgu usługi UPC

dodano: 2006-01-04 22:31
autor: Adrian Gąbka | źródło:

UPC Polska w dniu dzisiejszym oficjalnie wprowadza usługę szerokopasmowego dostępu do internetu do Jaworzna. Usługa internetowa UPC zapewnia użytkownikom indywidualnym najlepsze na polskim rynku szerokopasmowe łącza, pozwalając im korzystać z szybkiego i łatwego dostępu do rozrywki i informacji przez 24 godziny na dobę, za stałą miesięczną opłatą, bez ponoszenia dodatkowych kosztów telefonicznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie usługa internetowa jest dostępna dla klientów UPC Polska mieszkających w rejonie osiedla Gigant, części osiedla Cegielnianego oraz Śródmieścia 2. Tym samym mieszkańcy tych obszarów mogą już składać zamówienia i umawiać się na pierwsze instalacje. UPC planuje stopniowo poszerzać dostępność usługi, tak aby docelowo mogli z niej skorzystać wszyscy klienci UPC w mieście.

Usługa internetowa UPC to nowy wymiar internetu. Oferuje ona największe prędkości na rynku dla klientów indywidualnych i najlepszy stosunek ceny do jakości, obok takich zalet jak profesjonalna pomoc techniczna dla klientów on-line i przez telefon, stała opłata niezależna od czasu spędzonego w internecie i stały dostęp. Użytkownicy usługi internetowej UPC zyskują
wyjątkową wygodę w surfowaniu po Sieci i bogatą zawartość multimedialną (np. koncert Madonny on-line na stronach www.chello.pl), mogą poznać zalety takich usług, jak rozmowy online czy słuchanie stacji radiowych w internecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...