reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Sport w analogowej Aster

dodano: 2006-01-01 18:26
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Aster Od 1 stycznia 2006 r. abonenci telewizji kablowej Aster w Warszawie i Krakowie (pakiet Basic) i Zielonogórskiej Telewizji Przewodowej (pakiet Podstawowy) będą mogli oglądać pierwszy polski kanał sportowy, Polsat Sport. Dotychczas kanał ten dostępny był tylko w ofercie cyfrowej Aster w Warszawie i Krakowie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Sport to pierwszy polski kanał sportowy. Na jego ofertę programową składają się przede wszystkim polskie i międzynarodowe mecze piłki nożnej, w tym m.in.: Liga Mistrzów, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Holenderska i Włoska, a także Puchar UEFA.

Kanał emituje również wiele rozgrywek z innych dyscyplin sportu takich, jak siatkówka – Polska Liga Siatkówki, Mistrzostwa Świata Kobiet i Mężczyzn, Memorial Huberta Wagnera; żużel – Ekstraliga żużlowa, Drużynowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Par, Finały IMP, turniej o „Złoty Kask” lub tenis – rozgrywki
z cyklu ATP Master Series, wielkoszlemowy Wimbledon, zawodyw Halle i Nottingham, w Stuttgarcie, Baastad i Dusseldorfie. Polsat Sport produkuje rocznie ponad 300 transmisji z różnych dyscyplin.

Polsat Sport będzie dostępny na częstotliwości 527,25 MHz (c28) w Aster w Warszawie (i zastąpi Eurosport 2), na częstotliwości 599,25 MHz (k37) w Aster w Krakowie (i zastąpi Zig Zap) i na częstotliwości 615,25 MHz (k39) w ZTP.

W ostatnim czasie Aster poszerzyło ofertę programową telewizji kablowej o pierwszy polski kanał kulturalny TVP Kultura. Oferta cyfrowa Aster była niedawno wzbogacona o BBC Prime oraz MTV Hits, zaś od 2 stycznia br. zostanie poszerzona o kanał Fashion TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...