reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Losowanie w Telewizji Biznes

dodano: 2005-12-09 13:09
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Biznes TV Polacy zobaczą bezpośrednią relację z losowania grup do Piłkarskich Mistrzostw Świata – problem w tym, że w stacji niedostępnej naziemnie. Pojawi się ona na antenie TV Biznes około 21:20. Uroczystość będzie komentował Sławomir Brzeziński. Przebieg losowania będzie można śledzić też w Eurosporcie 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Biznes – od początku września 2004 nadaje swój program w całej Europie. Emisja realizowana jest za pośrednictwem najpopularniejszego europejskiego satelity Hot Bird. TV Biznes dostępna jako kanał FTA jest też na platformach cyfrowych Polsatu i Cyfry+, w sieciach telewizji kablowych (m. in. Aster) oraz w Internecie: http://www.tvbiznes.pl/online.php.

Poza TV Biznes transmisję będzie można oglądać w paru zagranicznych kanałach telewizyjnych - ARD, dostępnym satelitarnie z Astry i Hot Birda. Relacja pojawi się też w czeskiej i słowackiej telewizji publicznej, które można oglądać naziemnie na południowym obszarze Polski.

Kanał Eurosport 2 mając na uwadze polskich widzów będzie informował o przebiegu dzisiejszego losowania grup finałów mistrzostw świata 2006.

W trakcie bezpośredniej relacji z meczu II ligi włoskiej (początek meczu Verona - Mantova godzina 20.45) w Eurosport 2 znajdą się regularne informacje prosto z Lipska (w przerwie meczu i po jego zakończeniu).

Ponadto przebieg losowania grup będzie można śledzić na żywo (od godziny 21.20) na pasku informacyjnym na dole ekranu zarówno w kanale Eurosport 2, jak i Eurosporcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...