reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Losowanie w Telewizji Biznes

dodano: 2005-12-09 13:09
autor: Adrian Gąbka | źródło:

Biznes TV Polacy zobaczą bezpośrednią relację z losowania grup do Piłkarskich Mistrzostw Świata – problem w tym, że w stacji niedostępnej naziemnie. Pojawi się ona na antenie TV Biznes około 21:20. Uroczystość będzie komentował Sławomir Brzeziński. Przebieg losowania będzie można śledzić też w Eurosporcie 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Biznes – od początku września 2004 nadaje swój program w całej Europie. Emisja realizowana jest za pośrednictwem najpopularniejszego europejskiego satelity Hot Bird. TV Biznes dostępna jako kanał FTA jest też na platformach cyfrowych Polsatu i Cyfry+, w sieciach telewizji kablowych (m. in. Aster) oraz w Internecie: http://www.tvbiznes.pl/online.php.

Poza TV Biznes transmisję będzie można oglądać w paru zagranicznych kanałach telewizyjnych - ARD, dostępnym satelitarnie z Astry i Hot Birda. Relacja pojawi się też w czeskiej i słowackiej telewizji publicznej, które można oglądać naziemnie na południowym obszarze Polski.

Kanał Eurosport 2 mając na uwadze polskich widzów będzie informował o przebiegu dzisiejszego losowania grup finałów mistrzostw świata 2006.

W trakcie bezpośredniej relacji z meczu II ligi włoskiej (początek meczu Verona - Mantova godzina 20.45) w Eurosport 2 znajdą się regularne informacje prosto z Lipska (w przerwie meczu i po jego zakończeniu).

Ponadto przebieg losowania grup będzie można śledzić na żywo (od godziny 21.20) na pasku informacyjnym na dole ekranu zarówno w kanale Eurosport 2, jak i Eurosporcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...