reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aster sprzedane funduszowi

dodano: 2005-12-08 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Aster

Aster Nowym właścicielem Grupy Aster został fundusz inwestycyjny Mid Europa Partners LLP. Założyciele tego funduszu równocześnie zarządzają Funduszem EMP (Emerging Markets Partnership), który był jednym z właścicieli ASTER w okresie 2003-2004.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wartość transakcji wynosi 1,6 miliarda złotych. Proces sprzedaży zakończy się oficjalnie za kilka miesięcy, po uzyskaniu zgody Urzędu Antymonopolowego.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku przetargu. Mieliśmy przyjemność już wcześniej pracować z EMP Europe i współpraca ta układała się doskonale. Ponownie będziemy mogli korzystać z ogromnej wiedzy, jaką posiada ten fundusz na temat naszej branży w regionie Europy Środkowo - Wschodniej" – powiedział Janusz Arciszewski, Prezes Aster.

Obecne kierownictwo Aster będzie w znaczącym stopniu osobiście i finansowo zaangażowane w dalszy rozwój Grupy. Wraz z nowym właścicielem planuje kontynuować dotychczasową strategię rozwoju opartą na pogłębianiu relacji z klientem i ofercie Triple Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...