reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aster sprzedane funduszowi

dodano: 2005-12-08 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Aster

Aster Nowym właścicielem Grupy Aster został fundusz inwestycyjny Mid Europa Partners LLP. Założyciele tego funduszu równocześnie zarządzają Funduszem EMP (Emerging Markets Partnership), który był jednym z właścicieli ASTER w okresie 2003-2004.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wartość transakcji wynosi 1,6 miliarda złotych. Proces sprzedaży zakończy się oficjalnie za kilka miesięcy, po uzyskaniu zgody Urzędu Antymonopolowego.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku przetargu. Mieliśmy przyjemność już wcześniej pracować z EMP Europe i współpraca ta układała się doskonale. Ponownie będziemy mogli korzystać z ogromnej wiedzy, jaką posiada ten fundusz na temat naszej branży w regionie Europy Środkowo - Wschodniej" – powiedział Janusz Arciszewski, Prezes Aster.

Obecne kierownictwo Aster będzie w znaczącym stopniu osobiście i finansowo zaangażowane w dalszy rozwój Grupy. Wraz z nowym właścicielem planuje kontynuować dotychczasową strategię rozwoju opartą na pogłębianiu relacji z klientem i ofercie Triple Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...