reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Player będzie bezpłatny

dodano: 2024-06-11 10:42 | aktualizacja: 2024-06-11 13:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rp.pl/satkurier.pl

Player Warner Bros. Discovery - Player będzie migrował w kierunku serwisu zupełnie bezpłatnego - poinformował Maciej Gozdowski, wiceprezes Warner Bros. Discovery Poland odpowiedzialny za rozwój portfolio serwisów streamingowych WBD w Polsce: Max, Player i TVN24 GO. Ma to związek z wejściem do Polski platformy Max.

WBD
Player Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Player stanie się usługą AVOD + FAST

Wraz z ujawieniem oferty pakietów wchodzącej właśnie na polski rynek platformy streamingowej Max, zaczęły pojawiać się pytania o przyszłość usługi streamignowej Player. Platforma Max zawiera bowiem także pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport, który daje dostęp do kanałów telewizyjnych oraz do sportu na żywo, podobnie jak Player.

Co istotne, w Playerze dostępne są również kanały innych nadawców, takie jak TV Puls, Motowizja, Romance TV, CANAL+ Sport czy Eleven Sports - tego w platformie Max nie ma, a z wypowiedzi przedstawiciela Warner Bros. Discovery w Polsce wynika, że z czasem te kanały znikną także z Playera, tak samo jak Eurosport Extra, czyli pakiet ze sportem na żywo, jaki powstał z dawnej usługi Eurosport Player.
 

- Kierunek jest jasny. Max to serwis płatny. Player będzie migrował w kierunku serwisu zupełnie bezpłatnego. Naszym celem jest, aby w ciągu roku połączyć bazy subskrybentów Playera i serwisu Max - powiedział Maciej Gozdowski, Group Vice President - Streaming, Warner Bros. Discovery w Polsce (za rp.pl).

Nie tylko płatne kanały znikną z Playera, lecz także premiery seriali - te od teraz będą oferowane tylko na platformie Max. Można się więc domyślać, że Player zostanie przekształcony w serwis AVOD, czyli bezpłatną usługę oferującą treści VOD z reklamami, z dodatkiem kanałów FAST, czyli kanałów linearnych z reklamami, takich jak TVN Rewolucje w Kuchni, TVN Pora na Show, TVN Milionerzy, TVN Kultowe Seriale, TVN Rajska Miłość, TVN Kryminalne, TVN Telenowele i inne.

Aktualnie w ofercie Player nadal dostępne są następujące pakiety:
  • Player (z reklamami) - 15 zł za 30 dni lub 45 zł za 120 dni
  • Player (bez reklam) - 23 zł za 30 dni lub 75 zł za 120 dni
  • Player (bez reklam) + CANAL+ - 69 zł za 30 dni
  • Player (bez reklam) + CANAL+ + Eleven Sports - 79 zł za 30 dni

Wśród nich nie ma już pakietu Eurosport Extra, który kosztował 25 zł w wersji z reklamami i 35 zł w wersji bez reklam. Już dziś Player zachęca na swojej stronie internetowej do wyboru pakietu w platformie Max. Tam za treści dostępne w Eurosport Extra w Playerze (sport na żywo) trzeba zapłacić minimum 40 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...