reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowa oprawa antenowa TVC

dodano: 2024-06-08 20:20 | aktualizacja: 2024-06-08 20:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MWE Networks

TVC nowe logo 10.06.2024 10 czerwca TVC zaprezentuje odświeżoną oprawę graficzną zbliżoną do tej prezentowanej na kanałach TVC Super i Antena HD. - Slogan stacji „TVCodziennie mnóstwo emocji” podkreśla nasz nacisk na regionalne emocje i to, co dzieje się w Polsce - mówi Karol Warda, wiceprezes grupy medialnej MWE Networks.

TVC nowa oprawa nowe logo 10.06.2024


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

TVC z nowoczesną i pełną dynamiki oprawą antenową

Kanał TVC, należący do grupy MWE Networks, 10 czerwca br. zaprezentuje odświeżoną oprawę graficzną. Jak informuje nadawca, jest to kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD. Nowa oprawa graficzna TVC została zaprojektowana, aby lepiej odzwierciedlać wartości kanału oraz wprowadzić spójność wizualną z innymi stacjami grupy MWE Networks, dodaje.

Prace nad nową identyfikacją prowadzi Julia Hołyńska, współpracowniczka kreatywna grupy MWE Networks.

Zmiany obejmują zarówno nową kolorystykę, jak i odświeżone logo. W palecie barw dominują kolory niebieski, zielony, żółty, symbolizujące niebo, zieleń i światło. Nowe logo zostało zaprojektowane w formie zarysowanego okręgu, który nie jest wypełniony barwą, ale ma wyraźnie zaznaczoną strukturę, co dodaje mu nowoczesności i przejrzystości.
 

- Do zmiany oprawy TVC podeszliśmy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując zaawansowane analizy percepcji, aby precyzyjnie zidentyfikować kolory i animacje, które najlepiej oddają charakter telewizji. Zielony, żółty i niebieski silnie rezonują z emocjonalnymi reakcjami widzów, wywołując szerokie spektrum pozytywnych odczuć. Te barwy intensyfikują zaangażowanie emocjonalne i doskonale harmonizują z wizją programową naszego kanału. Slogan stacji TVCodziennie mnóstwo emocji podkreśla nasz nacisk na regionalne emocje i to, co dzieje się w Polsce, prezentując programy, które zdobywają szczyty popularności, takie jak polski magazyn popularno-naukowy „77TV”, nagrywane w różnych regionach Polski show kabaretowe „Kabaretowy Szał” czy też seriale „Gliniarz i Prokurator”, „Detektyw w Sutannie”, „Xena: Wojownicza Księżniczka”, „Australijscy poszukiwacze złota”. W weekendy o 20:00 emitujemy wysokobudżetowe filmy z kina europejskiego, amerykańskiego i azjatyckiego - mówi Karol Warda, wiceprezes grupy medialnej MWE Networks.

Premiera nowej oprawy TVC odbędzie się 10 czerwca, a towarzyszyć jej będzie nowy dżingiel muzyczny, który podkreśli nową, świeżą estetykę kanału, zapraszając widzów do odkrywania nowego TVC.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...