reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Mecze towarzyskie przed Euro 2024 - plan transmisji

dodano: 2024-05-30 13:58 | aktualizacja: 2024-06-11 13:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/PZPN/tvpsport.pl

reprezentacja Polski Publikujemy harmonogram i plan transmisji meczów towarzyskich, jakie zostaną rozegrane przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wiele z nich będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport czy FTA z satelity. TVP pokaże 4 mecze: Austria - Serbia, Holandia - Kanada oraz oczywiście Polska - Ukraina i Polska - Turcja.

PZPN
reprezentacja Polski PZPN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Powołania na czerwcowe zgrupowanie

Selekcjoner Michał Probierz przedstawił listę powołanych zawodników do reprezentacji Polski na czerwcowe zgrupowanie, które będzie ostatnim etapem przygotowań do UEFA Euro 2024. Nasza drużyna narodowa przed turniejem w Niemczech rozegra 2 mecze towarzyskie: z Ukrainą oraz Turcją. Zgodnie z regulaminem rozgrywek mistrzostw Europy, każda z reprezentacji musi dostarczyć UEFA listę zawierającą minimum 23 zawodników, a maksymalnie 26 do 7 czerwca.

Z kim Polacy zagrają na Euro 2024?

Reprezentacja Polski w fazie grupowej (grupa D) turnieju finałowego Euro 2024 w Niemczech zmierzy się z Holandią (16 czerwca, 15:00, Hamburg), Austrią (21 czerwca, 18:00, Berlin) i Francją (25 czerwca, 18:00, Dortmund). Turniej odbędzie się w dniach od 14 czerwca do 14 lipca.

Gdzie oglądać mecze towarzyskie przed Euro 2024?

Wybrane mecze towarzyskie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport. Transmisje prawdopodobnie będą dostępne także w usłudze Polsat Box Go. Spotkania reprezentacji Polski będą transmitowane wyłącznie w TVP (na kanale TVP1 oraz na stronie tvpsport.pl i powiązanych aplikacjach OTT). Ponadto TVP pokaże mecze Austria - Serbia i Holandia - Kanada (na TVP Sport oraz tvpsport.pl i w aplikacjach OTT). Natomiast wszystkie mecze Euro 2024 będzie można oglądać w TVP. Rozpiskę uzupełniliśmy o kanały FTA.


Harmonogram i plan transmisji - mecze towarzyskie:

3 czerwca (poniedziałek)

18:00 Gibraltar - Szkocja, Polsat Box Go

19:00 Chorwacja - Macedonia Północna, Polsat Sport 3, Polsat Box Go

20:00 Albania - Liechtenstein, Polsat Box Go

20:45 Anglia - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport 2, Polsat Box Go, Channel 4 (28,2°E - FTA wiązka UK), L'Équipe (5°W - FTA MIS), Poker TV (52°E - FTA), TRT Spor HD (42°E - FTA)

20:45 Niemcy - Ukraina, Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go, Das Erste (19,2°E - FTA), Persiana Sports HD (52°E - FTA), RTS 2 (13°E - Kabelio), Suspilne Kyiv (9°E - FTA)

4 czerwca (wtorek)

18:00 Słowenia - Armenia, Polsat Box Go, IRIB Varesh (62°E - FTA), Persiana Sports HD (52°E - FTA)

20:15 Szwajcaria - Estonia, Polsat Box Go, RTS 2 (13°E - Kabelio)

20:30 Rumunia - Bułgaria, Polsat Box Go, BNT 3 (33°E - FTA SD)

20:45 Irlandia - Węgry, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go, M4 Sport (9°E - FTA/Blackout)

20:45 Austria - Serbia, Polsat Box Go, TVP Sport, tvpsport.pl, ORF1 (13°E - Kabelio/19,2°E - ORS)
Komentarz: Maciej Iwański, Radosław Gilewicz

20:45 Portugalia - Finlandia, Polsat Sport 3, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS), Persiana Sports HD (52°E - FTA)

21:00 Włochy - Turcja, Polsat Box Go, Polsat Sport 2, RTL (19,2°E - FTA SD), TRT 1 (42°E - FTA), Rai 1 (13E - FTA/Blackout, tivùsat), CBC Sport (46°E - FTA), Poker TV (52°E - FTA), TRT Spor HD (42°E - FTA)

5 czerwca (środa)

18:00 Słowacja - San Marino, Polsat Box Go, RTVS Šport (DVB-T2 Słowacja - FTA)

19:00 Dania - Szwecja, Polsat Sport 2, Polsat Box Go

19:00 Norwegia - Kosowo, Polsat Box Go

20:30 Belgia - Czarnogóra, Polsat Sport 3, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)

21:00 Francja - Luksemburg, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go, TF1 (5°W - FTA MIS)

21:30 Hiszpania - Andora, Polsat Sport 2, Polsat Sport Premium 2, Polsat Box Go

6 czerwca (czwartek)

18:00 Gibraltar - Walia, Polsat Box Go, S4C (28,2°E - FTA wiązka UK)

20:45 Holandia - Kanada, TVP Sport, tvpsport.pl, Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

7 czerwca (piątek)

17:30 Czechy - Malta, Polsat Box Go

18:00 Armenia - Kazachstan, Polsat Box Go

19:00 Albania - Azerbejdżan, Polsat Box Go

20:00 Rumunia - Liechtenstein, Polsat Box Go

20:45 Szkocja - Finlandia, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go, SRF Info (13°E - FTA), BBC Scotland, BBC Three (28,2°E - FTA wiązka UK i 13°E - Kabelio)
20:45 Anglia - Islandia, Polsat Sport 2, Polsat Box Go, Channel 4 (28,2°E - FTA wiązka UK i 13°E - Kabelio), L'Équipe (5°W - FTA MIS)
20:45 Niemcy - Grecja, Polsat Sport 3, Polsat Box Go, RTL (19,2°E - FTA SD)

20:45 Polska - Ukraina, TVP1, tvpsport.pl, Suspilne Kyiv (9°E - FTA)
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
Studio od 19:00 w tvpsport.pl, od 20:20 w TVP1: Jacek Kurowski, Robert Podoliński, Jakub Wawrzyniak, Wojciech Kowalewski, Rafał Ulatowski (analiza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Hubert Bugaj, Marcin Feddek

8 czerwca (sobota)

15:00 Słowenia - Bułgaria, Polsat Box Go, BNT1/BNT 3 (33°E - FTA SD)
15:00 Łotwa - Litwa, Polsat Box Go

18:00 Szwecja - Serbia, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
18:00 Mołdawia - Cypr, Polsat Box Go
18:00 Szwajcaria - Austria, Polsat Sport 3, Polsat Box Go, Nitro (19,2°E - FTA SD), SRF Zwei/RTS2 (13°E - Kabelio)
18:00 Estonia - Wyspy Owcze, Polsat Box Go
18:00 Węgry - Izrael, Polsat Box Go, M4 Sport (9°E - FTA/Blackout)

18:45 Portugalia - Chorwacja, Polsat Sport Premium 2, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)

19:30 Dania - Norwegia, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Box Go

20:00 Belgia - Luksemburg, Polsat Sport 3, Polsat Box Go

21:30 Hiszpania - Irlandia Północna, Polsat Sport 2, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)

9 czerwca (niedziela)

20:45 Włochy - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport 3, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)
20:45 Słowacja - Walia, Polsat Box Go, RTVS Šport (DVB-T2 Słowacja - FTA)
20:45 Czarnogóra - Gruzja, Polsat Box Go

21:15 Francja - Kanada, Polsat Sport 1, Polsat Box Go, TF1 (5°W - FTA MIS)

10 czerwca (poniedziałek)

18:00 Czechy - Macedonia Północna, Polsat Sport 1, Polsat Box Go, CT Sport (DVB-T2 Czechy - FTA i 23,5°E)

20:45 Holandia - Islandia, Polsat Sport 1, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)

20:45 Polska - Turcja, TVP1, tvpsport.pl
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
Studio od 19:00 w tvpsport.pl, od 20:20 w TVP1: Paulina Chylewska, Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow, Rafał Ulatowski (analiza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Kacper Tomczyk, Jacek Kurowski

11 czerwca (wtorek)

16:00 Azerbejdżan - Kazachstan, Polsat Box Go

18:00 San Marino - Cypr, Polsat Box Go
18:00 Mołdawia - Ukraina, Polsat Sport 1, Polsat Box Go, Suspilne Kyiv TV (9°E - FTA)
18:00 Łotwa - Wyspy Owcze, Polsat Box Go
18:00 Litwa - Estonia, Polsat Box Go
18:00 Malta - Grecja, Polsat Box Go
18:00 Białoruś - Izrael, Polsat Box Go

20:45 Portugalia - Irlandia, Polsat Sport 1, Polsat Box Go, L'Équipe (5°W - FTA MIS)
20:45 Irlandia Północna - Andora, Polsat Box Go


Rozpiska będzie jeszcze aktualizowana o kolejne transmisje na kanałach FTA z satelity.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...