reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ViDoc TV wprowadza reklamy

dodano: 2024-05-29 13:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Media/satkurier.pl

ViDoc TV Nowy kanał pod nazwą ViDoc TV z portfolio Red Carpet Media Group, uruchomiony 18 marca br. pod nazwą CTV9, od 1 czerwca br. dołącza do oferty Premium TV biura reklamy TVN Media. Oznacza to, że zaczną pojawiać się na tym kanale reklamy (dotyczy to zarówno ViDoc TV na MUX 8, jak i ViDoc TV1 u operatorów pay-tv).

TVN Media
Premium TV TVN Media ViDoc TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

ViDoc TV wprowadza reklamy

ViDoc TV to stacja o charakterze filmowo-dokumentalnym, skierowana do odbiorców w wieku 20-80 lat. Oferuje bogaty wybór treści - przede wszystkim telenowele, takie jak „Burza”, „Pierwsza dama” czy „Moda na sukces”, seriale, jak „Karetka” i „Everest”, oraz filmy, w tym takie klasyki kina jak „Bullitt”, „Młody mistrz” czy filmy kategorii B jak „Dziewica wśród żywych trupów”. Nie brakuje także dokumentów, takich jak „Ikony” i „Superstars”, oraz programów rozrywkowych - „Muzyczny express gold” i „Sekrety autorów”.

Jak informuje TVN Media, kanał ViDoc TV ma zasięg ogólnopolski i zastąpił kanał Red Top TV, a od 13 maja stacja jest objęta monitoringiem oglądalności Nielsen Media.

Kanał ViDoc TV będzie dostępny w Premium TV biura reklamy TVN Media do sprzedaży w ramach oferty spotowej cennikowej oraz w pakietach: Zasięg Rodzina, Zasięg Kobieta+, Miasta Premium, Młodzi Premium oraz w Pakiecie Zbiorczym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...