reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co z HBO Max w Polsat Box?

dodano: 2024-05-27 15:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Max Warner Bros. Discovery Jak wcześniej informowaliśmy, 11 czerwca br. platforma streamingowa HBO Max zmieni się w Polsce w Max. Co z abonentami, którzy korzystają z HBO Max w ramach platformy Polsat Box? Do jakiego pakietu otrzymają dostęp? Czy zmieni się cena?

Polsat Box
Polsat Box Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z wejściem 11 czerwca Max do Polski, wprowadzone do tego serwisu streamingowego zostaną 3 pakiety główne: Podstawowy, Standard i Premium, a także pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport. Kanały telewizyjne HBO, HBO2 i HBO3 będą dostępne od pakietu Standard (w Podstawowym tylko kanał TVN).

Max dla abonentów Polsat Box

Jak Polsat Box informuje swoich abonentów, nadal będą oni mogli korzystać z serwisu, oferowanego pod nową nazwą Max, a cena usługi oraz dane do logowania do platformy nie ulegną zmianie. Abonenci zachowają też dostęp do kanałów HBO (HBO, HBO2, HBO3).
 

- Nadal będziesz mógł korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą Max. Cena Twojej usługi się nie zmieni, a dane do logowania do platformy Max pozostaną takie same. Zachowasz dostęp do kanałów HBO, HBO2 oraz HBO3 na dekoderze - informuje operator platformy Polsat Box.

Dostęp do jakiego pakietu Max otrzymają abonenci Polsat Box?

  • Jeżeli masz usługę dostępu do HBO Max na czas określony, to w tym okresie otrzymasz dostęp do pakietu Premium.
  • Jeżeli Twoja usługa dostępu do HBO Max jest lub stanie się usługą na czas nieokreślony, otrzymasz dostęp do pakietu Standard, ale promocyjnie możesz korzystać z pakietu Premium - do 31 stycznia 2025 roku.

Jeśli nie akceptujesz powyższych zmian, to w ciągu 30 dni od daty ich dokonania (tj. 11 czerwca 2024 roku) możesz zrezygnować z pakietu zawierającego usługę dostępu do HBO Max (bez zachowania terminu wypowiedzenia), informuje Polsat Box.

Przypomnijmy, że pakiet Standard w platformie Max obejmuje dostęp do seriali, filmów i programów na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie, jakość Full HD, możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline, brak reklam oraz dostęp do kanałów TVN, HBO, HBO2, HBO3. Z kolei wyższy pakiet Premium to 4 obsługiwane urządzenia jednocześnie, jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach, 100 tytułów po pobrania, brak reklam i dostęp do TVN, HBO, HBO2, HBO3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...