reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vectra: pierwsze 6 miesięcy oferty sportowej za 0 zł

dodano: 2024-05-13 12:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra

Vectra 27 kanałów sportowych Vectra przedstawia nową ofertę sportową, z telewizją i internetem nawet na 6 miesięcy w prezencie*, w zależności od wybranego pakietu. W jej ramach można uzyskać dostęp do takich kanałów, jak Eleven Sports 1-4 i Eleven Sports 1 4K, Polsat Sport 1 i 2, Eurosport 1 i 2 czy nawet kanałów CANAL+ Sport.

Vectra 27 kanałów sportowych


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Internet + telewizja w ofercie pierwsze 6 miesięcy za 0 zł*

W sportowej ofercie Vectry znajduje się paczka zawierająca Pakiet Złoty (142 kanały) wraz z dekoderem TV Smart 4K Box i internetem o prędkości do 600 Mb/s. Aktywując tę opcję za 79,99 zł użytkownicy otrzymają od operatora 6 miesięcy korzystania z usług gratis (w tym czasie obowiązywać będzie wyłącznie opłata za modem w wysokości 4,99 zł miesięcznie). Oferta zawiera dodatkowo dostęp do pakietów Eleven Sports oraz Sport na Ostro z kanałami Eurosport 2, Fightkub, E-sport, Polsat Sport 2, Eleven Sports 2, Motowizja, Golf Zone, Extreme Channel, Ginx Esports, Gametoon, Dorcel XXX. Po okresie promocyjnym, cena oferty, nie uwzględniając opłaty za modem, wynosić będzie 95 zł z rabatami (za zgody marketingowe, e-fakturę oraz terminową płatność), przy okresie zobowiązania wynoszącym 24 miesiące.

Powyższa paczka dostępna jest także z pakietem CANAL+ Prestige. To prawdziwa gratka dla osób, dla których sport jest prawdziwą pasją, ponieważ paczka obejmuje w sumie aż 27 kanałów sportowych. W tej opcji klienci również mogą korzystać bez opłat z internetu światłowodowego z prędkością do 600 Mb/s oraz Pakietu Złotego telewizji, wzbogaconego o pakiety premium: Sport na Ostro, Eleven Sports oraz CANAL+ Prestige, przez pierwsze 6 miesięcy przy okresie zobowiązania 24 miesiące (koszt aktywacji to 79,99 zł). Po okresie promocyjnym, od 7. miesiąca, abonament wyniesie 115 zł/mies. z rabatami. Przy czym opłata za wypożyczenie modemu, w wysokości 4,99 zł miesięcznie, obowiązuje już od momentu uruchomienia usług.
 
Vectra: pierwsze 6 miesięcy oferty sportowej za 0 zł
Zrzut ze strony internetowej Vectry

Telewizja w ofercie pierwsze 6 miesięcy za 0 zł

W ramach mistrzowskiej oferty Vectry, klienci, którzy chcą na bieżąco śledzić piłkarskie wydarzenia, mogą zakupić także sam pakiet telewizji (do wyboru pakiety: Srebrny - 83 kanałów, Złoty - 142 kanałów, Platynowy - 181 kanałów). Również decydując się na taką opcję abonenci otrzymują od operatora pierwsze 6 miesięcy użytkowania gratis.


* Dodatkowa opłata: 4,99 zł miesięcznie za wypożyczenie modemu od 1. miesiąca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...