reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Player z kanałem TV Puls w ofercie

dodano: 2024-05-09 15:31
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Player Warner Bros. Discovery 9 maja br. oferta usługi streamigowej Player została poszerzona o kanał TV Puls, należący do Telewizji Puls. Dostęp do stacji telewizyjnej zyskają wszyscy użytkownicy serwisu, w tym korzystający z uruchomionej w styczniu strefy bez opłat. Dzień wcześniej TV Puls trafił też do oferty Polsat Box Go.

Warner Bros. Discovery
TV Puls Player Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Player dołącza TV Puls

TV Puls to pierwszy ogólnopolski kanał naziemny spoza portfolio Warner Bros. Discovery w Polsce, który zasilił ofertę Playera. Udostępnienie TV Puls w ramach katalogu kanałów TV dostępnych na platformie VOD zwiększy różnorodność bezpłatnej oferty programowej Playera, informuje spółka.

- Wprowadzenie darmowej strefy w Playerze na początku tego roku to dowód na to, że chcemy zapewnić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp do najlepszej rozrywki. Rozszerzenie oferty kanałów naziemnych o TV Puls to kolejny krok w tym kierunku. Naszym celem jest uczynienie oferty kontentowej Playera jak najpełniejszą i najbardziej atrakcyjną dla widza. Realizujemy ten cel między innymi poprzez współpracę z naszymi Partnerami. Bardzo się cieszę, że kanał Telewizji Puls dołącza do grona dostawców treści dostępnych w Playerze - podkreślił Maciej Gozdowski, Group Vice President - Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

- Nasi Widzowie mogą oglądać TV Puls w Playerze nie tylko na telewizorach, ale również na urządzeniach mobilnych i poza domem. Cieszymy się, że nasza oferta jak m.in. znane i doceniane seriale czy hity filmowe będą dostępne dla użytkowników jednego z największych serwisów wideo na życzenie. Telewizja Puls zaczyna prace nad ofertą programową na jesień, przyglądamy się m.in. nowym formatom - tak, aby zapewnić naszym Widzom jak najlepszą, jakościową rozrywkę - powiedział Mariusz Kołodziejski, dyrektor ds. technicznych w Telewizji Puls.

Mimo dołączenia TV Puls, oferta Playera nie została rozszerzona o drugi kanał Telewizji Puls - Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...