reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

OK TV - nowy kanał naziemny w Czechach

dodano: 2024-05-08 17:25
autor: RO | źródło: parabola.cz

OK TV Czeska firma OK Music Television s.r.o. uruchamia w naziemnej telewizji bezpłatną stację OK TV. Testy pojawiły się w DVB-T2 na multipleksie 24. operatora Digital Broadcasting. Transmisja składa ze statycznej planszy z logo stacji i jest prowadzona w kodeku HEVC z rozdzielczością SD (960x540p) i dźwiękiem w formacie AAC.

OK TV [foto: mediaguru.cz]
OK TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisję uruchomiono na nowej pozycji programowej "OK TV". W multipleksie nadal są do obsadzenia pozycje DB Test 1 i DB Test 2. Oficjalny start OK TV jest planowany w godzinach popołudniowych 16 maja 2024 roku.

OK TV pojawi się też w platformach IPTV/OTT w rozdzielczości HD. W tej sprawie trwają jeszcze negocjacje. Jednym z pierwszych operatorów ma być SledovaniTV. Stacja nie będzie nadawana przez satelitę (bynajmniej nie w początkowym etapie) ze względów ekonomicznych.

Widzowie w nowej stacji znajdą całą gamę programów rozrywkowych, muzycznych i lifestylowych, wśród których będą też programy realizowane na żywo. Na pewno nie zabraknie talk-show, teleturniejów, a w przyszłości też treści publicystycznych. Stację ma promować hasło „Telewizja, która Cię doceni”. Oferta będzie skierowana do widzów w wieku 35+ poszukujących humoru, dobrego samopoczucia i życzliwości.

Za projektem OK TV stoi OK Music Television s.r.o., która otrzymała licencję na nadawanie naziemne w styczniu 2024 roku.
Pozwolenie jest ważne 12 lat. Siedziba stacji znajduje się w dzielnicy Žižkov w Pradze, skąd ma nadawać z 4 wielofunkcyjnych studiów. Według licencji, OK TV ma skupić się na muzyce, stylu życia i rozrywce produkowanej w Czechach, a także teledyskach z całego świata.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...