reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eurosport 4K także w Play. Co z dawnym UPC?

dodano: 2024-04-26 12:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Eurosport 4K Kanały Eurosport 3-9 i Eurosport 4K będą dostępne także w Play. To kolejna sieć po INEA i Vectra, która zapowiedziała dodanie na czas igrzysk olimpijskich Paryż 2024 ośmiu okazjonalnych kanałów sportowych Warner Bros. Discovery. Czy Eurosport 3-9 i Eurosport 4K będą dostępne również dla klientów dawnego UPC?

Play/Warner Bros. Discovery
Play Warner Bros. Discovery Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Play i Warner Bros. Discovery w Polsce ogłaszają współpracę

Od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku Play zapewni swoim klientom, mającym w pakietach kanały Eurosport, możliwość śledzenia ponad 830 godzin wydarzeń sportowych z Paryża. Oferta Play powiększy się w tym okresie o siedem kanałów pop-up Eurosportu w jakości HD oraz jeden w jakości 4K.

Czy okazjonalne kanały Eurosport będą dostępne także dla klientów dawnej sieci UPC (DVB-C)?

- Okazjonalne kanały Eurosportu udostępnione zostaną wszystkim klientom posiadającym Telewizję MAX oraz Telewizję Nowej Generacji od Play - informuje satkurier.pl Katarzyna Bonk z biura prasowego Play.

Dodatkowe kanały automatycznie pojawią się w pakietach uprawnionych klientów. Będą też dla nich dostępne na urządzeniach mobilnych w aplikacji Play Now oraz w serwisie playnow.pl.
 

- W tym roku z pewnością będziemy świadkami najbardziej ekscytujących olimpijskich zmagań odbywających się w Paryżu, jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Jesteśmy dumni, że dzięki współpracy z Warner Bros. Discovery nasi klienci będą mogli cieszyć się sportowymi wrażeniami, kibicując ulubionym sportowcom i drużynom - mówi Mikkel Noesgaard, CMO Grupy Play.

- Igrzyska olimpijskie nie są kolejnym wydarzeniem sportowym, które przyciąga przed ekrany jedynie fanów danej dyscypliny sportowej. To niezwykły czas, który łączy miliony ludzi w poczuciu jedności i prawdziwej pasji. Dzięki naszej współpracy z Play możemy zapewnić ogromnej grupie polskich kibiców dostęp do tych niesamowitych sportowych chwil w ramach transmisji na najwyższym poziomie jakości. Mam nadzieję, że występny naszych utalentowanych reprezentantów sprawią, że zapamiętamy je na wiele lat i wszyscy poczujemy wyjątkową dumę z ich osiągnięć - mówi Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President - Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...