reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 14.04.2024

dodano: 2024-04-12 20:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję z PKO BP Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław. Polecamy także transmisje z fazy play-off PlusLigi. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 

CANAL+ Sport

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - FC Sevilla
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Piotr Świderski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 

CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Crystal Palace
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski
 

CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Joventut Badalona

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Stade Brestois 29
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 

Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Frosinone Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 

Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Club Brugge KV - Royal Antwerp FC

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Granada CF - Deportivo Alavés
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Villarreal CF
Komentarz: Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 

Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - UD Almeria
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek
 

Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Frosinone Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Granada CF - Deportivo Alavés
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Villarreal CF
Komentarz: Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SL Benfica - Moreirense FC
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świerżyński
 

Eurosport 1

09:00 Triathlon: Singapore T100:
Wyścig mężczyzn

13:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Amstel Gold Race:
Wyścig 

14:45 Kolarstwo szosowe: Amstel Gold Race:
Wyścig 

17:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Mairipora:
Cross country olympic kobiet

19:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Mairipora:
Cross country olympic mężczyzn
 

Eurosport 2

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
1. wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
1. wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Misano:
2. wyścig

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
2. wyścig

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
2. wyścig

20:00 Golf: Masters, Augusta:
Finał
 

Metro

15:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Misano:
2. wyścig

 

Motowizja

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS8 Iszka 1

10:35 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS9 Tés 1

11:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Wyścig

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS13 Nagylőtér 2

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fort Worth:
Wyścig
 

Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
 

Polsat Sport Premium 2

18:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Ameryk:
Wyścig

19:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Ameryk:
Wyścig

21:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
Wyścig
 

Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga



 

Polsat Sport Premium 4

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - FC Twente



 

Polsat Sport Premium 5

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga



 

Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów
 

Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
King Szczecin - Legia Warszawa

20:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek
 

Polsat Sport Fight

13:30 Rugby: Challenge Cup:
Benetton Treviso - Connacht

16:00 Rugby: Challenge Cup:
Stade Toulousain - Exeter Chiefs
 

Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Ross County FC- Rangers FC

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga:
KGHM Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Itas Trentino - Mint Vero Volley Monza
 

Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - NK Maribor

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Joventut Badalona

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domžale - NK Olimpija Ljubljana
 

TVP 2


17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński
 

TVP Sport

10:15 Lekkoatletyka: Maraton, Rotterdam:
Zawody

14:15 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Brazylia
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

20:30 Hokej na lodzie: Tauron Hokej Liga: 
GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki
 

Viaplay

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
Mecz o 3. miejsce

13:00 Dart: International Darts Open: 
3. runda 
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Växjö

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Kristianstad

13:00 Piłka nożna kobiet: Vitality Women's FA Cup:
Tottenham Hotspur - Leicester City

13:25 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Francja - Włochy

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - SV Elversberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - Hannover 96

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Vittsjö

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Crystal Palace
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Fulham FC
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Łuczak 

15:30 Piłka nożna kobiet: Vitality Women's FA Cup:
Manchester United - Chelsea
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - SC Freiburg
Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
Finał 
Komentarz: Szymon Ratajczak

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - Werder Brema
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Aston Villa
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

18:30 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Skellefteå - Frölunda

18:30 Piłka nożna kobiet: Freuen-Bundesliga:
MSV Duisburg - Bayern Monachium

19:00 Dart: International Darts Open: 
1/4 finału, 1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Seattle Kraken

19:30 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Rockies

19:45 Piłka nożna kobiet: Women's Super League:
Arsenal FC - Bristol City

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...