reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 13.04.2024

dodano: 2024-04-12 13:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję z PKO BP Ekstraklasy w 4K: Raków Częstochowa - Legia Warszawa. Polecamy także transmisje z turnieju Billie Jean King Cup: Szwajcaria - Polska. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 

CANAL+ Sport

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Atletico Madryt - Girona FC
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Corpus Christi: 
Jared Anderson - Ryad Merhy
 

CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gąsiorowski
 

CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Widzew Łódź
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 

CANAL+ Sport 5

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Innpro ROW Rybnik

18:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Texom Stal Rzeszów - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
 

Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Cádiz CF - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 

Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - Getafe CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński
 

Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Porto - FC Famalicão
Komentarz: Jakub Ostrowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - Toulouse FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 

Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński
 

Eurosport 1

08:00 Triathlon: Singapore T100:
Wyścig kobiet

15:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Misano:
1. wyścig

16:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Mairipora:
Cross country short track kobiet

17:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Mairipora:
Cross country short track mężczyzn

19:30 Triathlon: Supertri E, Londyn:
Zawody
 

Eurosport 2

13:00 Tenis: Billie Jean King Cup:
Celine Naef - Iga Świątek

15:30 Tenis: Billie Jean King Cup:
Simona Waltert - Magdalena Fręch

17:00 Tenis: Billie Jean King Cup:
Celine Naef/Jill Teichmann - Maja Chwalińska/Katarzyna Kawa

21:00 Golf: Masters, Augusta:
3. runda
 

Metro

15:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Misano:
1. wyścig

 

Motowizja

09:45 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS2 Hegyesd 1

11:06 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS3 Kislőtér 1

12:04 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS4 Várpalota 1

15:15 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS5 Hegyesd 1

16:35 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS6 Kislőtér 2

17:33 Rajdy samochodowe: Rajd Węgier:
OS7 Várpalota 2
 

Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Katowice - Odra Opole



 

Polsat Sport Premium 2

15:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Ameryk:
2. sesja treningowa

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
2. sesja treningowa

16:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Ameryk:
2. sesja treningowa

17:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
1. sesja kwalifikacyjna

18:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
2. sesja kwalifikacyjna

19:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Ameryk:
1. sesja kwalifikacyjna
 
20:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Ameryk:
2. sesja kwalifikacyjna

20:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Ameryk:
1. sesja kwalifikacyjna

21:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Ameryk:
2. sesja kwalifikacyjna

22:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
Sprint
 

Polsat Sport Premium 3

16:30 Wyścigi konne: Grand National:
Zawody



 

Polsat Sport Premium 4

14:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 - AC Sparta Praga



 

Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecron Łódź - MOYA Radomka Radom

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 300: 
Alex Pereira - Jamahal Hill
 

Polsat Sport Extra

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Płock - Wisła Kraków

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Dolomiti Energia Trentino - Bertram Derthona Tortona
 

Polsat Sport Fight

16:00 Rugby: Challenge Cup:
Bordeuex - Belges - Harlequins
 

18:30 Rugby: Challenge Cup:
Leinster - La Rochelle

21:00 Rugby: Challenge Cup:
Northampton - Bulls
 

Polsat Sport News

13:30 Rugby: Challenge Cup:
Clermont - Ulster

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
 

Sportklub

14:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos - OFI

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro - BAXI Manresa

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Casademont Zaragoza
 

TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Janteloppet:
Zawody

10:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, Janteloppet:
Zawody

13:15 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Medyk Konin - GKS Katowice

15:45 Hokej na lodzie: Mecz towarzyski: 
Polska - Węgry

19:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Komentarz: Krzysztof Lenarczyk
 

Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
Komentarz: Paula Duda

13:00 Dart: International Darts Open:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Linköping

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Karlsruher SC

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - VfL Osnabrück

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Wehen Wiesbaden - Fortuna Düsseldorf

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gąsiorowski

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Leeds United - Blackburn Rovers
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
AGF - Brøndby IF

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Trelleborg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Norrköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Hammarby

15:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Anglia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim
Komentarz: Kamil Kania 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Przemysław Pozowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Sheffield United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Luton Town
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Sunderland AFC

16:10 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
SC Magdeburg - Füchse Berlin

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Innpro ROW Rybnik

17:45 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Walia

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - New York Islanders
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Andrzej Kulasek

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

19:00 Dart: International Darts Open:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Dawid Król

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Seattle Kraken

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Winnipeg Jets
Komentarz: Marcin Iwankiewicz, Michał Ruszel

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Buffalo Sabres

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils

23:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Yankees

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Columbus Blue Jackets

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

03:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Cubs

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Anaheim Ducks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...