reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Otwarte okno na Romance TV z wieloma premierami

dodano: 2024-04-10 10:25
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Do 5 maja abonenci Polsat Box będą mogli oglądać kanał Romance TV bez dodatkowych opłat. W tym czasie stacja zaprasza na wiele premier, w tym na 8. sezon „Zwierzyńca doktor Mertens”, nowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze”, komedię „Tajne komando – Rodzina” czy nową serię kryminalną „Kryminał z Bolzano”.

„Gabinet z widokiem na morze” / materiały prasowe
Gabinet z widokiem na morze Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Romance TV w otwartym oknie Polsat Box

Abonenci Polsat Box, którzy posiadają telewizję satelitarną DTH, kablową IPTV lub internetową OTT z dekoderem, do 5 maja włącznie mogą korzystać z nawet 26 kanałów, których na co dzień nie mają w swoim pakiecie. Wśród nich znalazł się także kanał Romance TV (dostępny na pozycjach 145. i 437. w Polsat Box). Widzowie będą mogli zapoznawać się z wyjątkowymi propozycjami stacji, która w tym czasie pokaże zarówno kontynuacje ulubionych hitów, jak i zupełne nowości. Oto co przygotował Romance TV na wiosnę tego roku.

Premiera 8. sezonu serialu „Zwierzyniec doktor Mertens”

Od 3 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 12:30 widzowie mogą oglądać premierowe odcinki 8. sezonu serialu „Zwierzyniec doktor Mertens”. Po śmierci Christopha, dr Mertens pracuje jako mobilna weterynarka. Z jej zawodową działalnością łączą się jednak finansowe wyzwania. Opóźnienia w płatnościach od klientów, zaległe długi finansowe, problemy z bankiem. Susanne musi odzyskać należne pieniądze. Niesie to jednak za sobą różne trudności. Jej córka Luisa nadal mieszka w domu, a teraz ma dziewczynę, Isabel. Planują zamieszkać razem, o czym Susanne nie powinna na razie wiedzieć...

Nowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze”

Koniec kwietnia i pierwsza połowa maja będzie bardzo interesująca dla wielbicieli Nory Kaminsky, lekarki bez tytułu naukowego. Będzie ona praktykować na bajecznie malowniczej Rugii i otoczy pieczołowitą opieką swoich pacjentów. Na premierowe filmy „Gabinetu z widokiem na morze” Romance TV zaprasza w niedziele 28 kwietnia oraz 5 i 12 maja o godz. 20:00.
 
„Gabinet z widokiem na morze” w Romance TV, fot. materiały prasowe

Majówka w Romance TV – premiera na 1 maja – „Tajne komando – Rodzina”

Klaus Gremme, emerytowany oficer marynarki, chce w końcu zbudować przyjazne relacje ze swoim synem Thomasem. Żeby być bliżej niego, przeprowadza się do Mony Tauber mieszkającej nad Jeziorem Bodeńskim. Thomas odrzuca zabiegi ojca. Klaus wymyśla więc chytry plan. Na komedię stacja zaprasza 1 maja o godz. 20:00.

Nowa seria kryminalna „Kryminał z Bolzano”

Od 4 maja w trzy kolejne soboty o godz. 20:00 Romance TV zaprezentuje nową serię kryminalną. Komisarka Sonia Schwarz zrezygnowała ze świetnej pracy w Moguncji i pojechała za mężem do Bolzano w idyllicznym Południowym Tyrolu. W jej patchworkowej rodzinie iskrzy. Należą też do niej pasierbica Soni i złośliwa była teściowa jej małżonka. Emocje w życiu zawodowym i prywatnym będą na najwyższym poziomie!

Podczas otwartego okna w Polsat Box Romance TV zaprasza także na premierę komedii „Zabójstwo nad Morzem Wattowym” 28 kwietnia o godz. 20:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...