reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zabawne zaćmienie Słońca w meksykańskiej telewizji

dodano: 2024-04-10 12:19 | aktualizacja: 2024-04-10 13:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: RCG Media

RCG Media zaćmienie słońca 2024 360px Meksykański kanał informacyjny RCG Media stał się ofiarą żartu i spotyka się z kpiną w Internecie, ponieważ wyemitował przesłany przez widza i niesprawdzony przez technika zabawny film z poniedziałkowego całkowitego zaćmienia Słońca, które było widoczne m.in. w Meksyku, USA i Kanadzie. Co było na filmie?

RCG Media
RCG Media program żart 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zabawne zaćmienie Słońca w meksykańskiej telewizji

Meksykańska telewizja RCG Media przypadkowo pokazała męskie atrybuty podczas relacji z zaćmienia Słońca.

Całodobowy program informacyjny RCG Media w codziennym programie 24/7 Media relacjonował zaćmienie Słońca, kiedy jego prezenterzy komentowali filmy przesłane przez fanów doświadczających zjawiska zaćmienia w Meksyku tylko po to, by paść ofiarą dobrze znanego w Ameryce Łacińskiej żartu.

W pewnym momencie zaćmienie Słońca zostało przyćmione przez... parę jąder, a wszystko zostało nadane na żywo na meksykańskim kanale telewizyjnym RCG Media. Gdy gospodarz programu wymieniał miasta, z których można podziwiać zaćmienie Słońca, prezentowane były filmiki od widzów i nagle po lewej stronie ekranu pojawiło się krocze mężczyzny zasłaniającego Słońce swoimi jądrami.

Niestety technicy nie sprawdzili, co faktycznie jest na filmach od widzów - było ich za dużo, a program był live. Następnie technik szybko nacisnął przycisk umożliwiający zmianę źródła wideo, oszczędzając wszystkim widoku „nieznanego krateru na Księżycu”.

Co się stało i jak to możliwe?

To proste:
RCG Media poprosiło swoich widzów o przesłanie zdjęć i filmów z zaćmienia w celu wyemitowania ich na antenie... i, ups, nie zostały one sprawdzone przed emisją. Coś poszło nie tak, a z RCG Media kpią teraz Internauci. Film pokazujemy w wersji ocenzurowanej.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Humor


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...