Fręch i Linette grają w WTA Charleston

dodano: 2024-04-02 13:10
autor: Jan Borejko | źródło: CANAL+/Flashscore

Frech linette canal sport 2 tenis 360px Wtorek 2 kwietnia to na turnieju WTA 500 Charleston typowo polski dzień. Na korcie będzie można zobaczyć dwie Polki: Magdalenę Fręch i Magdę Linette. Tenisowy długi wieczór 2 kwietnia zacznie się o godz. 17:00. Gdzie obejrzeć mecze Polek w Charleston?

CANAL+/satkurier.pl
Magdalena Frech tenis WTA sepia 760px

Fręch vs Stephens

Magdalena Fręch (53. WTA) rozpocznie zmagania podczas turnieju WTA 500 w Charleston o godz. 17:00 polskiego czasu. Fręch zagra pierwszy mecz dnia na korcie Credit One Stadium. Przeciwniczką będzie doświadczona i utytułowana Sloane Stephens (40. WTA). To nie będzie łatwy mecz dla Magdaleny Fręch!

Linette vs Jastremska

Magda Linette, która aktualnie zajmuje 63 miejsce w rankingu WTA rozegrała już mecz 1. rundy. W dwóch setach pokonała Petrę Martic. Zagra o awans do 3. rundy z Dajaną Jastremską (32. WTA).  Ukrainka jest rozstawiona z nr 13 - w 1. rundzie miała wolny los. Do tej pory Linette z Jastremską grały ze sobą 3 razy i niestety zawsze wygrywała Jastremska, przy czym Magda Linette nawet nie wygrała seta. Trudna rywalka Magdy!

Transmisje obu spotkań Polek w CANAL+ Sport 2 i w usłudze CANAL+ online.