reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„100 pytań do...” na kanale TVP Info

dodano: 2024-03-02 11:00 | aktualizacja: 2024-03-22 17:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Info „100 pytań do...” Na kanale TVP Info wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek nowego sezonu polskiego programu „100 pytań do...”. Jego gospodynią będzie Wioleta Wramba („Info Poranek” w TVP Info, serwisy informacyjne w Polskim Radiu dla Ciebie/RDC). Wśród gości programu znaleźli się aktorka Krystyna Janda i polityk Michał Kołodziejczak. Dodajmy, że archiwalne odcinki programu „100 pytań do...” dostępne są w serwisie YouTube, na profilu „Archiwum 100 pytań”.

TVP Info „100 pytań do...”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po niemal 30 latach „100 pytań do...” rusza z nowym sezonem. Poprzednio program ten na antenach Telewizji Polskiej był emitowany w latach 1988-1995 (więcej tutaj). Pierwszy odcinek nowej serii wyemitowany zostanie premierowo w sobotę, 2 marca br. o godzinie 20:00 na kanale TVP Info.

Jak informuje nadawca, „100 pytań do...” to program, do którego zapraszani są politycy i dziennikarze o różnych światopoglądach. - Tak będzie również w odświeżonej formule talk-show. Nie zabraknie niewygodnych pytań i nietuzinkowych gości - zapowiada nadawca.

Wśród gości poprzednich wydań programu byli między innymi - alpinistka i himalaistka Wanda Rutkiewicz, muzyk Grzegorz Ciechowski, reżyser i scenarzysta Krzysztof Kieślowski, psychiatra i psychoterapeuta Anatolij Kaszpirowski, redaktor naczelny dziennika „Gazeta Wyborcza” Adam Michnik, redaktor naczelny tygodnika „Nie” Jerzy Urban czy politycy - Zbigniew Religa, Jacek Kuroń, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Tadeusz Mazowiecki i Lech Wałęsa. - Na początku gości trzeba było namawiać, ale szybko to się zmieniło - każdy chciał być częścią kultowego programu - informuje nadawca.

- To były najpiękniejsze chwile tamtych czasów. To rzeczywiście był jakiś wyjątkowy program, w związku z tym życzę jak najlepiej temu nowemu rozdaniu

- wspomina Anna Grzeszczuk-Gałązka, była prowadząca program „100 pytań do...”.


Dodajmy, że archiwalne odcinki programu „100 pytań do...” dostępne są w serwisie YouTube, na profilu „Archiwum 100 pytań” (zobacz wideo).

Nową odsłonę poprowadzi dziennikarka Wioleta Wramba („Info Poranek” w TVP Info - więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj, serwisy informacyjne w Polskim Radiu dla Ciebie/RDC).

- Legendarny program sprzed 35 lat powraca. Jeden program, jeden bohater, wiele redakcji i jeszcze więcej pytań. A konkretnie: sto

- mówi Wioleta Wramba.


- Na tapetę zostaną wzięte różne tematy: od bieżących wydarzeń po prywatne historie gości. Mimo odświeżonego formatu jedno się nie zmienia: zaproszeni goście będą odpowiadać na pytania dziennikarzy z różnych redakcji i różnych dziedzin - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

W pierwszym odcinku nowego sezonu programu „100 pytań do...”, który zostanie wyemitowany premierowo w sobotę, 2 marca br. o godzinie 20:00 na antenie kanału TVP Info, gościem będzie Michał Kołodziejczak - rolnik, polityk, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, lider ruchu Agrounia, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, członek Klubu Parlamentarnego Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni. Z kolei w drugim odcinku nowej serii programu „100 pytań do...”, który zostanie wyemitowany premierowo w sobotę, 9 marca br. o godzinie 20:00 w stacji TVP Info, gościem będzie Krystyna Janda - aktorka, reżyserka, twórczyni Teatru Polonia i Och-Teatru, felietonistka, pisarka, jedna z osób, które są twórcami marki kosmetyków Janda.

„100 pytań do...” - nowy sezon, emisja w soboty (od 2 marca 2024 roku) o godz. 20:00 w TVP Info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...