reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.03.2024

dodano: 2024-03-01 15:22 | aktualizacja: 2024-03-01 17:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z PKO BP Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin. Polecamy także transmisję z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

00:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - Utah Jazz

03:00 (so/nd) Boks: BKFC Prospect Series 5: 
Jade Masson-Wong - Gabrielle Roman
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - Las Palmas
Komentarz: Michał Mitrut, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Now

15:00 Premier Padel, Rijad: 
1/2 finału

17:00 Premier Padel, Rijad: 
1/2 finału
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - US Salernitana Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Lille OSC
Komentarz w Eleven Sports: Eryk Szpruch, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

09:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Bieg na 20 km techniką klasyczną kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Zjazd kobiet
Komentarz: Rafał Głowacki

14:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
1. przejazd gigant mężczyzn
Komentarz: Marcin Szafrański, Dagmara Krzyżyńska

20:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
2. przejazd gigant mężczyzn
Komentarz: Marcin Szafrański, Dagmara Krzyżyńska
 
Eurosport 2

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Strade Bianche:
Wyścig 

14:00 Kolarstwo szosowe: Strade Bianche:
Wyścig 

17:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

19:30 Golf: Cognizant Classic in The Palm Beaches:
3. runda
 
Fightklub

03:00 (so/nd) Boks: BKFC Prospect Series 5: 
Jade Masson-Wong - Gabrielle Roman

 
Golf Channel

09:00 Golf: LIV Golf, Dżedda:
2. runda

 
Metro

09:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Bieg na 20 km techniką klasyczną kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock

18:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Kacper Meyna - Adam Kownacki
 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar
 
Polsat Sport Premium 3

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA:
Unahotels Reggio Emilia - Dolomiti Energia Trentino


 
Polsat Sport Premium 4

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pardubice - FC Viktoria Pilzno


 
Polsat Sport Premium 5

18:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al-Ahli - Al-Fateh


 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd czwórek mężczyzn

11:45 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd czwórek mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Jastrzębski Węgiel - Bogdanka LUK Lublin

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Boks: Rocky Boxing Night: 
Kacper Meyna - Adam Kownacki

04:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
Finał
 
Polsat Sport Extra

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Wyścig

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Odra Opole - Wisła Kraków

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Jairzinho Rozenstruik - Shamil Gaziev
 
Polsat Sport Fight

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
Finał

18:30 Boks: Rocky Boxing Night: 
Kacper Meyna - Adam Kownacki

 
Polsat Sport News

13:00 Snowboard: Puchar Świata, Sierra Nevada:
Cross

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

16:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin

22:00 Tenis: ATP World Tour, Santiago:
1/2 finału

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Santiago:
1/2 finału
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Kacper Meyna - Adam Kownacki


 
Sportklub

12:45 Rugby kobiet: The Varsity Match:
Oksford - Cambridge

15:45 Rugby: The Varsity Match:
Oksford - Cambridge

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Surne Bilbao Basket
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP 1

21:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
2. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

11:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
2. dzień - sesja poranna
Komentarz: Szymon Borczuch, Marcin Urbaś

15:15 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

17:30 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

20:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
2. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara
 
Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 3, Grand Prix Bahrajnu:
2. wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran 

11:30 Wyścigi samochodowe: Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu:
2. wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Robert Smoczyński

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Everton

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
F.C. Hansa Rostock - 1. FC Kaiserslautern

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - Eintracht Braunschweig

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Huddersfield Town - Leeds United
Komentarz: Tomasz Górski

13:45 Dart: UK Open:
5. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon, Kuba Łokietek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dawid Król, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - FC Augsburg

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - West Ham United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adam Delimat, Michał Skiba

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Crystal Palace
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City - Southampton FC

16:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Timrå - Skellefteå

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Paweł Grabowski

19:15 Sporty walki: Enfusion 134:
Gala

20:00 Dart: UK Open:
5. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon, Kuba Łokietek

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Hadball Bundesliga:
VfL Gummersbach - SC Magdeburg

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Cardiff - Leinster

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Florida Panthers

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Edmonton Oilers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Colorado Avalanche

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - New York Rangers

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Boston Bruins

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - San Jose Sharks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Pittsburgh Penguins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...