reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dizi już nadaje w Polsce jako Novelas+1

dodano: 2024-02-29 23:05 | aktualizacja: 2024-03-01 11:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Novelas+1 Dizi Obecny na polskim rynku od 2021 roku kanał Dizi (początkowo miał funkcjonować pod nazwą Timeless Drama Channel/TDC) z Grupy CANAL+ zmienił, w nocy z czwartku na piątek, z 29 lutego na 1 marca br., nazwę na Novelas+1. Ramówka kanału Novelas+1 jest identyczna z ramówką stacji Novelas+ obecnej w Polsce od 2020 roku - z tym, że opóźniona o godzinę. Novelas+1 po tej modyfikacji jest dostępny w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej Dizi, a więc w ofertach sieci kablowych i IPTV.

Novelas+1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Novelas+ to stacja telewizyjna z portfolio Grupy CANAL+. Kanał rozpoczął nadawanie w Polsce w 2020 roku. W ofercie stacji widzowie znajdą telenowele, tureckie i latynoamerykańskie (więcej tutaj). Kanał dostępny jest w ofertach platform CANAL+ (więcej tutaj), Polsat Box (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV.

W 2019 roku pojawiła się zapowiedź uruchomienia przez Grupę Kino Polska (SPI International) na polskim rynku stacji Timeless Drama Channel (TDC). Kanał miał rozpocząć nadawanie w 2020 roku, ale ostatecznie do dnia dzisiejszego pod tą nazwą nie wystartował. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2021 roku, ale pod marką Dizi. W ofercie Dizi widzowie mogli znaleźć tureckie seriale (więcej tutaj).

W 2021 roku Grupa CANAL+ rozpoczęła proces przejmowania SPI International, w konsekwencji stając się większościowym udziałowcem Grupy Kino Polska (więcej tutaj). Na początku 2024 roku poinformowano o zmianach w portfolio Grupy CANAL+ w Polsce poprzez przekształcenie stacji Dizi w Novelas+1 (więcej tutaj).

Ramówka kanału Novelas+1 jest identyczna z ramówką stacji Novelas+ - z tym, że opóźniona o godzinę. W ofercie widzowie zobaczą telenowele tureckie i latynoamerykańskie.

Kanał Novelas+1 po tej modyfikacji jest dostępny w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej Dizi, a więc w ofertach sieci kablowych i IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...