reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.03.2024

dodano: 2024-02-29 16:35 | aktualizacja: 2024-03-01 00:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję z meczu 27. kolejki Serie A: SS Lazio - AC Milan. Polecamy także transmisje z zawodów Pucharu Świata w Lahti. W Ekstraklasie derby Śląska na Stadionie Śląskim: Ruch Chorzów vs Piast Gliwice. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Dallas Mavericks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Padel: Premier Padel, Rijad:
1/2 finału

15:00 Padel: Premier Padel, Rijad:
1/2 finału

17:00 Padel: Premier Padel, Rijad:
1/2 finału

19:00 Padel: Premier Padel, Rijad:
1/2 finału

20:30 Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/4 finału
Jessica Pegula - Anna Blinkowa

22:30 Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/4 finału

02:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/4 finału
Katerina Siniakova - Emma Navarro

04:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
1/4 finału
Anastazja Pawluczenkowa - Xinyu Wang
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - UD Almeria
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

09:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

20:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Kwalifikacje

17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

20:00 Golf: Cognizant Classic in The Palm Beaches:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fights 54:
Gala

 
Metro

15:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sprinty drużynowe stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Fenerbahce Stambuł - Baskonia Vitoria-Gasteiz



 
Polsat Sport

14:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Alexander Bublik - Andriej Rublow

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - KGHM Cuprum Lubin

02:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału

03:30 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Lusajlu:
Kwalifikacje

16:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Arka Gdynia
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Rocky Boxing Night:
Ceremonia ważenia

19:00 Sporty walki: Hybrid MMA 3: 
Daniel Skibiński - Leonardo Damiani
 
Polsat Sport News

15:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Danił Miedwiediew - Ugo Humbert

18:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Hilal - Al Ittihad

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - AS Monaco
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Hybrid MMA 3: 
Daniel Skibiński - Leonardo Damiani


 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Aluminij - NS Mura

 
TVN

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP 1

20:35 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
1. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

11:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
1. dzień - sesja poranna
Komentarz: Szymon Borczuch, Marcin Urbaś

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg indywidualny 20 km mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

17:45 Piłka nożna: 2. Liga:
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Komentarz: Dominik Pasternak, Krystian Pieczara

20:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata:
1. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara
 
Viaplay

11:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 3, Grand Prix Bahrajnu:
1. wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

12:45 Dart: UK Open:
Sebastian Białecki - Jenson Walker
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:15 Wyścigi samochodowe: Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:05 Wyścigi samochodowe: Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu:
1. wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik & Robert Smoczyński

16:30 Wyścigi samochodowe: Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 - FC St. Pauli
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hertha BSC - Holstein Kiel

20:00 Dart: UK Open:
4. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - Bayern Monachium
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Coventry City
Komentarz: Michał Skiba

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Arizona Coyotes

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Philadelphia Flyers

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - New Jersey Devils


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...