Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:30 Tenis: WTA World Tour, San Diego: 2. runda
Komentarz: Maciej Zaręba
22:30 Tenis: WTA World Tour, San Diego: 2. runda
Komentarz: Maciej Zaręba
01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New York Knicks - Golden State Warriors
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke Eurosport 1
18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Industria Kielce - Kolstad Handball
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: SC Magdeburg - FC Barcelona Eurosport 2
20:00 Golf: Cognizant Classic in The Palm Beaches: 1. runda
Polsat Sport Premium 1
17:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1/4 finału
20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Partizan Belgrad - Anadolu Efes Stambuł Polsat Sport Premium 2
18:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: A. Carraro Imoco Conegliano - Vakifbank Stambuł
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt - Panathinaikos Ateny Polsat Sport Premium 3
18:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: Al Nassr - Al Hazem
Polsat Sport
04:30 Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 2. runda
19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Allianz Vero Volley Milano - ŁKS Commercecon Łódź
01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1/4 finału
03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1/4 finału
04:30 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1/4 finału Polsat Sport Extra
16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1/4 finału Daniil Medvedev - Alejandro Davidovich Fokina
18:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1/4 finału Hubert Hurkacz - Ugo Humbert
20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Trentino Itas - Berlin Recycling Volleys Polsat Sport Fight
17:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE GiEK Skra Bełchatów
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - KGHM SPS Chrobry Głogów TVP Sport
14:15 Biathlon: Puchar Świata, Oslo: Bieg indywidualny kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: Athletic Club - Atletico Madryt
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Dominik Piechota Viaplay
09:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 3, Grand Prix Bahrajnu: Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran
10:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: Sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Robert Smoczyński
12:00 Snooker: Championship League Snooker Invitational: Faza grupowa