reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co pojawi się w ramówce Junior Channel?

dodano: 2024-02-27 23:22 | aktualizacja: 2024-02-28 12:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Junior Channel Do startu szykuje się kanał Junior Channel. W ramówce nowej stacji grupy MWE Networks widzowie znajdą takie seriale animowane, jak „CoComelon” i „Autobus Buster”. Kanał swoją ofertę kieruje do dzieci.

Junior Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Junior Channel to kanał telewizyjny, który zapewnia bajkowe królestwo hitów dla dzieci w wieku 3-6 lat, prezentując ulubione animacje, takie jak „CoComelon”, „Autobus Buster” i „Bobaski”. Te starannie dobrane programy oferują edukacyjną rozrywkę i są dostępne przez całą dobę, by umilić czas najmłodszym widzom i ich opiekunom, informuje nadawca.

W ramówce kanału Junior Channel widzowie znajdą animowany serial „CoComelon”. Będzie on emitowany codziennie od 6:00 do 8:00, od 11:00 do 14:00 i od 19:00 do 22:00. - „CoComelon” to program angażujący każdą rodzinę w zabawne oraz edukacyjne treści, które sprawiają, że każda chwila nauki dla dzieci staje się wyjątkowa - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Stacja zaoferuje widzom także animowany serial „Autobus Buster”. Będzie on emitowany codziennie od 8:00 do 11:00, od 14:00 do 19:00 i od 22:00 do 1:00. - Autobus Buster i przyjaciele zapraszają na podróż pełną przygód, która wciągnie maluchy w świat fascynujących odkryć i radosnych chwil. Ta urocza bajka nie tylko zapewnia mnóstwo rozrywki, ale także pomaga w nauce kolorów, kształtów i liczb - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Junior Channel to kanał z portfolio MWE Networks. Stacja ma wkrótce rozpocząć nadawanie. Kanał ma być dostępny w sieciach kablowych i IPTV oraz bezpłatnie w ramach należących do nadawcy multipleksów lokalnych (MUX) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).

Junior Channel trafi do oferty Premium TV biura TVN Media, co oznacza, że będą tam emitowane reklamy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...