reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 28.02.2024

dodano: 2024-02-27 00:32 | aktualizacja: 2024-02-28 13:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV handball piłka ręczna Satkurier.pl poleca transmisję z eliminacji Mistrzostw Europy szczypiornistek: Polska - Dania. Dwa spotkania Fortuna Pucharu Polski: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce i Wisła Kraków - Widzew. W Eleven Sports 1 będą 2 zaległe mecze Serie A z 21. kolejki : Sassuolo - Napoli i Inter - Atalanta. Polecamy także transmisje z ATP World Tour Acapulco oraz ATP w World Tour w Dubaju, gdzie gra Hubert Hurkacz. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: [zaległy mecz z 17. kolejki]
PGE FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

22:00 Tenis: WTA World Tour, San Diego:
2. runda

00:00 (śr/cz) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
2. runda
 
CANAL+ Sport 3

18:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: [zaległy mecz z 17. kolejki]
PGE FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

 
Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Serie A: [zaległy mecz 21. kolejki]
US Sassuolo Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A: [zaległy mecz 21. kolejki]
Inter Mediolan - Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Liverpool FC - Southampton FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Nottingham Forest - Manchester United
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

20:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC - Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

14:15 Kolarstwo szosowe: Trofeo Laigueglia:
Wyścig

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
GOG - Orlen Wisła Płock
Komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Real Madryt - RB Lipsk

21:00 Piłka nożna kobiet: Liga Narodów UEFA: 
Hiszpania - Francja
 
Polsat Sport Premium 2

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Ope Stambuł - Allianz MTV Stuttgart

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Savino Del Scandicci - Eczacibasi Dynavit Stambuł
 
Polsat Sport Premium 3

16:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Ziraat Bank Ankara - Guaguas Las Palmas


 
Polsat Sport

04:30 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1. runda
Alexander Zverev - Daniel Altmaier


11:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
2. runda
Alexander Bublik - Tallon Griekspoor

13:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
2. runda
Andy Murray - Ugo Humbert

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Bluenergy Piacenza

20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Komentarz: Szymon Rojek, Maciej Żurawski

01:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
2. runda
Daniił Miedwiediew - Lorenzo Sonego

17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Komentarz: Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara
 
Polsat Sport Fight

20:00 Siatkówka kobiet: Challenge Cup: 
Neptunes Nantes - Igor Gorgonzola Novara


 
Polsat Sport News

17:20 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
2. runda
cd. Daniił Miedwiediew - Lorenzo Sonego

18:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
2. runda
Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell

 
Sportklub

14:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Asteras Tripolis - Kifisia

16:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Atromitos Halkidonia - Lamia FC

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Panserraikos - PAOK FC
 
TVP Sport

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Polska - Dania
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz
 
Viaplay

12:00 Snooker: Championship League Snooker Invitational:
Faza grupowa

17:30 Snooker: Championship League Snooker Invitational:
Faza grupowa

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

02:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...