reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rebranding i nowe kanały Hayat

dodano: 2024-02-25 20:20 | aktualizacja: 2024-03-22 17:45
autor: RO | źródło: tevehaver + hayat.ba

Hayat Music Box Największa grupa komercyjna w Bośni i Hercegowinie Hayat TV uruchomiła 2 nowe kanały i przeprowadziła rebranding istniejących stacji. W ten sposób, 24 lutego 2024 r. świętowała swoją 32. rocznicę nadawania, z dumą prezentując identyfikację wizualną i nowe kanały Hayat Stil i Život i Hayat Love Box.

Rodzina kanałów Hayat TV [foto: hayat.ba]
Rodzina kanałów Hayat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku rebrandingu i ujednolicenia identyfikacji wizualnej dodatkowych kanałów tematycznych, doszło do zmian w portfolio telewizyjnym HAYAT.
  • Hayat Plus zmienił nazwę na Hayat 2. Ten kanał wciąż nadaje dla bośniackiej diaspory, emitując aktualne programy produkowane w kraju i wybrane treści z bogatego archiwum Hayat TV.
  • Hayat Folk stał się Hayat Folk Box, jednocześnie zachowując swoje ukierunkowanie na dziedzictwo muzyczne wyłącznie bośniackich wykonawców i zespołów.
  • Hayat Music ewoluował do Hayat Music Box i nadal stanowi wyjątkowy przegląd dobrej muzyki w Bośni i Hercegowinie.
  • Hayatovci zyskuje wizualne odświeżenie i dostosowanie do ogólnego brandingu dodatkowych kanałów Hayat. Zachowuje też misję poświęconą rozwojowi dzieci.

Nowe kanały:
  • Hayat Stil i Život skierowany jest do bośniackich kobiet, a w drugiej kolejności do całej rodziny. Trzon oferty stanowią głównie inspirujące historie o stylu i życiu. Oferuje też programy kulinarne, rozrywkowe i kulturalne. Ponad 80 proc. treści pochodzi z produkcji krajowej. Celem jest ukazywanie bogactwa bośniackiej kultury i tożsamości z kobiecej perspektywy.
  • Hayat Love Box to kanał muzyczny przeznaczony dla romantyków. Jest połączeniem muzyki krajowej, regionalnej i zagranicznej w mieszankę 85 proc. hitów regionalnych i 15 proc. międzynarodowych. Specjalne bloki tematyczne zawierają melodie lekkie i przyjemne, ballady i piosenki miłosne, które odzwierciedlają istotę muzyki romantycznej.

Grupa Hayat dystrybuuje swoje kanały w ofertach wielu operatorów w BiH. Dosył drogą satelitarną realizuje operator Telekom Srbija na satelicie Astra 3B (23,5°E), tp. 36 (12,402 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Przekaz jest szyfrowany w Conax i Nagra MA.
 

Źródło: parabola.cz  blogspot.com  hayat.ba

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...